Yardım Xiaomi Mi 8 SE Fastboot Kaldı

• Konbuyu başlatan gokhan3434
  • Başlangıç tarihi
malesef orjinal fasboot ile kurdugum rom zaten senin dosyanıda fastbootdan flashlıyorum ama kendi recovery si acılıyor
ama o rom değil benim linkini verdiğim rom lzım oradaki DOSYALARI indirin onlar ile işlem yapın

11 0.3 STabl rom yüklü suanda senin rom u yukluyorum

ama o rom değil benim linkini verdiğim rom lzım oradaki DOSYALARI indirin onlar ile işlem yapın
evet suanda twrp acılıyor tek yappmam gereken su lanet olası yavas hızla dolum yapan eu sürümünü beklemek sanırım sonra usb ye yükleyip otg kablosu aracılıgıyla yüklemek sanırım

link hızlı aslında sizin internette mi sorunmu var acaba​

birde birşey sormak istiyorum sizlere arakdaslar şimdi çin versiyonu kurdum diyelim twrp yi kurdum oradan eski sürümü silip mi yükleme yapacagım adım adım soyleyebılıcek arkadas varsa cok ama coook sevinirim

Twrp 1102 yi reovery.img olarak adlandır.klasor içine at
Sonra fastboot modunda
Fastboot flash recovery recovery.img komutunu yaz.
Kabloyu çıkar tlf kapat.
Ses açma + power tuşu ile twrp girmeyi dene.
Girmiyorsa 2 farklı prob olabilir.
1 - bilgisayarında fastboot driverleri düzgün yüklenmemişse twrp yi fastboot modunda yükleyemezsin.
2- bootloader kilidi ile alakalı olabilir.

Twrp 1102 yi reovery.img olarak adlandır.klasor içine at
Sonra fastboot modunda
Fastboot flash recovery recovery.img komutunu yaz.
Kabloyu çıkar tlf kapat.
Ses açma + power tuşu ile twrp girmeyi dene.
Girmiyorsa 2 farklı prob olabilir.
1 - bilgisayarında fastboot driverleri düzgün yüklenmemişse twrp yi fastboot modunda yükleyemezsin.
2- bootloader kilidi ile alakalı olabilir.
cok tesekkur ederim düğer eu romu kurarken twrp bölümünde reset atıp silmem gereken bir durum varmı pekala =?

hocam dediklerinizi yaptım lakin eu rom kurduktan sonra
aynen öyle benim rom benim twrp benimeu rom hepsi benimdosyalar olsun açılır cihaz çok cihaz brick ettim böyle hallettim :)
dostum suanda telefonum acıldı hiçbir problem yok ama bu rom cok eski şimdi bunu zarar vermeden nasıl güncelleriz bunun ile alakalı bana yardımcı olursan cok seviniirimmm

Geri
Üst Alt