Xiaomi Mi 8 SE Format Sonrası IMEI Null Null Sorunu

• Konbuyu başlatan Mehmet4701
  • Başlangıç tarihi
M

Mehmet4701

mi 8 se repairden sonra format atınca imei nul oluyor partition siliyorum qcn editleyip yapıyorum herşey tamam ama cihaza format atıldıgında cihaz imei nul oluyor sorun nedir ustalar başına gelen varmıdır

mi 8 se repairden sonra format atınca imei nul oluyor partition siliyorum qcn editleyip yapıyorum herşey tamam ama cihaza format atıldıgında cihaz imei nul oluyor sorun nedir ustalar başına gelen varmıdır
Android sürümü nedir?

hallettim abi saol xiaomi.eu_multi_MI8SE_8.8.3_v10-8.1 yazılımını attıktan sonra format atıncada imei bişey olmuyor

Arkadaşlar başka bir yöntem ise Mi 8 se twrp den partition sildikten sonra wipe data yapılırsa sonra imei repair yapılırsa sıkıntı vermiyormuş denenmedi ama @silivriserdar @Mehmet4701

Arkadaşlar başka bir yöntem ise Mi 8 se twrp den partition sildikten sonra wipe data yapılırsa sonra imei repair yapılırsa sıkıntı vermiyormuş denenmedi ama @silivriserdar @Mehmet4701
Evet ben denedim gitmiyor birde orijinal recovery den format yapılırsa gidiyor eğer twrp kurup format data yapılırsa gitmiyor IMEI

Geri
Üst Alt