Yardım Xiaomi Mi 8 SE IMEI Repair İşlemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mafya118

Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Forumda baya konu vardı fakat tüm sayfaları teker teker okumama rağmen istediğime ulaşamadım şimdi elimde mi 8 se var imei gitti yapılması gereken işlemlerin ve yüklenmesi gereken programların linklerini paylaşabilir misiniz ? telefon elimde kaldı yanlış işlem yapmaktan korkuyorum telefon sonra tamamen gitmesin hangi sürümde yapmam gerekiyor bu işlemleri miui 8 mi yüklemem gerekiyor detaylı bilgi verirseniz çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler.

Merhaba Arkadaşlar,

Forumda baya konu vardı fakat tüm sayfaları teker teker okumama rağmen istediğime ulaşamadım şimdi elimde mi 8 se var imei gitti yapılması gereken işlemlerin ve yüklenmesi gereken programların linklerini paylaşabilir misiniz ? telefon elimde kaldı yanlış işlem yapmaktan korkuyorum telefon sonra tamamen gitmesin hangi sürümde yapmam gerekiyor bu işlemleri miui 8 mi yüklemem gerekiyor detaylı bilgi verirseniz çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler.
Merhaba Buradaki konuya bakabilirsiniz

Hocam konuyu inceledim android 8 bulamadım linki felan yok mu ? elinizde varsa paylaşabilir misiniz ?

Zaten mevcut konu var. Herşey anlatılmış yorum yapılmış. Oradan devam edelim. Konu tekrarı, konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt