Yardım Xiaomi Mi 8 SE "the system has been destroyed" Yazısında Kaldı

• Konbuyu başlatan Mehmet4701
  • Başlangıç tarihi
M

Mehmet4701

mi 8 se the system has been destroyed yazısında kaldı rom atamıyorum fastboot moduna alıyorum ama rom atamıyorum mi flash toolda erase boot error yazıyor bootloader kilitli açık değil başına gelen varmı ustalar

destroyed hatası var.

20190320_184047[1].jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba mi flash ile yazılım atarken flash all lock işaretine mi bastınız , cihaz brick olmuş arkasını açıp testpoint yapıp edl moduna atıp rom atmayı deneyin olmazsa yetkili hesap ile edl modunda rom atmanız gerekebilir

abi ben atmadım cihaz o şekilde geldi fastboot modta baktım bootloader kilitli normalde açık geliyordu fastboot mada tek giriyor ondada yazılımda hata veriyor erase error bot diye

bootloader kilidi açık değil ya o yüzden erase error boot diyor yapacağınız tek şey edl moduna almak onun içinde cihazın arkasını açıp testpoint yapmanız gerekiyor edl moduna giriyorsunuz oradan rom atın olmazsa yetkili hesap ile giriş yapıp rom atın

usta çok karşıma çıkmaya başladı bu yetkili mi hesabını nerden bulabiliriz yada nerde satılıyor istanbulda box satan kaç yere sordum yok diyorlar nerden alabiliriz

@trgtsyg1 nasıl yapılıyor bilgi verebilir misiniz ? bizde deneyelim

serdar abi varmı abi senmi satıyorsun ?
Yetkili mi hesabı bir ara ücretsiz olarak cihazı gönderince yapıyorduk. Şu an kampanya bitti. Yetkili mi hesabı ücretli bir hesap. Ücreti de biraz pahalı diye biliyorum.

Yetkili mi hesabı bir ara ücretsiz olarak cihazı gönderince yapıyorduk. Şu an kampanya bitti. Yetkili mi hesabı ücretli bir hesap. Ücreti de biraz pahalı diye biliyorum.

abi yabancı bi site var ordada nasıl alacağımı bilmiyorum yokmu türk satan bildiğin

@Nurulika,

Uygulamayı indirip cihazı fastboot moda alıyorsunuz. Ardından Programı açıp EDL mode kısmına bastığınızda cihaz edl mode kısmına geçiyor.

@Mehmet4701,
Xioami Service Tool olarak bulabilirsiniz. Bulamazsanız akşam eve geçtiğimde paylaşım konusunda sıkıntı yoksa paylaşırım. Belki sitede mevcuttur.

daha önceden telefonunuzda kullandığınız mi hesabınız varsa , miunlock yazılımını indirin , bilgisayara kurun , (miunlock klasöründe driverlar var daha önce kurmadıysanız onları kurun) çalıştırın hesap bilginizile oturum açın.
Telefonu kapatın , güç ve ses- düğmelerine basarak fastboot açın telefonu usb kablo ile pcye bağlayın.
miunlock cihazı görecek 2 soru soracak yes deyip geçin ve bootloader (fastboot) kullanım yetkilerini verecektir.

abi sıkıntıdan değil bu telegram nasıl bişey anlamadım tlfnu veriyim abi whatsaptan falan ulaşabilirmi bi zahmet yardım etsen ikitane mi 8 se bitanede note 6 pro var bekleyen

Geri
Üst Alt