Xiaomi Mi 8 Türkçe Rom ve IMEI Repair Sorunu

Hocam peki poco ya Max 3 note 7 bunlara, olur mu ya da denediniz mi?

şimdi sen soleyınce baktım af edersın okumamıstım o cıhazları denemedık daha su anda mi 8 se kadar gelen butun mılere repair yaptık arkadasın dedıklerını daha denemedık

Buraya bi tane resim at .Şebeke hazır imei onarılmış mi8 den. Beni bilginle ez dostum. Rica ediyorum. Yani sen bu işlem yapılıyor diyerek ne amaçlamaktasın anlamadım . Yapılıyor dediğin şeyin memlekette örneği yok yani. Sen telefon mu satıyorsun ? Dükkan varsa gelip ücreti karşılığında sana yaptıralım bari :D

arkdasım ben her sekılde bılgı paylasırım sıkıntı yok bak yazdıklarımı okursan gorursun senın ustekı yazını gormemıstım mi 8 se daha bugun imei yazdım senın dedıgın modellerı daha denemedım

dedğin programlar la oluyordur bılemıcem bız ısımızı profosyonel yaptıgımız ıcın free programlarla calısmayız

ve bacup almadan da hıc bır cıhaza dokunmayız

dahda gostereyım mı

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2019-03-05 at 20.40.50.jpeg
    WhatsApp Image 2019-03-05 at 20.40.50.jpeg
    83.9 KB · Görüntüleme: 45
Mi8 se'ye kadar zaten yapılıyor. Mi8 (sdm845) işlemcili yapılıyormu?

ve bacup almadan da hıc bır cıhaza dokunmayız
Mi8 başlıklı konuya kara murat gibi atlayıp satırlar dolusu yapılıyor yazıp üstüne bilgi bilgiden üstündür gibi üstten üstten konuştuktan sonra yapılmıyor demenden anlamıştım hocam profosyonel olduğunuzu. :D Hayırlı işler size. Kolay gelsin.

Biz mi 8 için İmei repair diyoruz, galiba siz mi 8 SE için diyorsunuz ,mi 8 e denediniz ve başarılı oldunuz mu hiç?

mi 8 se bugun yaptım dıyorum kardes benım ısım yazılım evde pc basında baskanlık yapmıyom ben neyse hade bol sans

yaraım saattır dıyorum kı mi8 se senın yazdıgın modellrı okumadım usten usten konusuyormusum dunku cocuksunuz bana ıs ogretmeye calısıyonuz free programlarla ıs anlatıyon bıze

Merhaba,

Mi Max 3 telefonumun sadece QCN yedeği aldıktan sonra EFS partition'larının sildim. Elimde EFS yedeği yok. QCN yedeğini restore ettiğimde orijinal IMEI'leri geri geliyor ama telefon hat almıyor.

Dediğiniz gibi Mi Max 3 maalesef tablet haline geldi. Hiç bir çözüm de bulamadım şu ana kadar. Mi Max 3'ü yeniden telefon haline getirmek için şu yöntemi uygularsam işe yarar mı? Yeni bir Mi Max 3 daha alsam. Yeni aldığım Mi Max 3'ün EFS partitionlarını eski Mi Max 3'e kopyalarsam, eski Mi Max 3 hat alır mı? Eğer hat alırsa elimde tek SIM slotu kullanıma hazır 2 adet Mi Max 3 elde etmiş olur muyum? Bir Mi Max 3'de SIM 1 slotunu, diğer Mi Max 3'de de SIM 2 slotunu kullanırım. Böylece her ikisi de hat alır duruma gelmiş olur mu?

Ne dersiniz? Bu yöntem işe yarar mı?

Tablet olarak kullanmak isteyen denesin. :)

Her telefonun efs si farklıdır öyle bir şey yapsanız işe yaramaz,

Merhaba,

Mi Max 3 telefonumun sadece QCN yedeği aldıktan sonra EFS partition'larının sildim. Elimde EFS yedeği yok. QCN yedeğini restore ettiğimde orijinal IMEI'leri geri geliyor ama telefon hat almıyor.

Dediğiniz gibi Mi Max 3 maalesef tablet haline geldi. Hiç bir çözüm de bulamadım şu ana kadar. Mi Max 3'ü yeniden telefon haline getirmek için şu yöntemi uygularsam işe yarar mı? Yeni bir Mi Max 3 daha alsam. Yeni aldığım Mi Max 3'ün EFS partitionlarını eski Mi Max 3'e kopyalarsam, eski Mi Max 3 hat alır mı? Eğer hat alırsa elimde tek SIM slotu kullanıma hazır 2 adet Mi Max 3 elde etmiş olur muyum? Bir Mi Max 3'de SIM 1 slotunu, diğer Mi Max 3'de de SIM 2 slotunu kullanırım. Böylece her ikisi de hat alır duruma gelmiş olur mu?

Ne dersiniz? Bu yöntem işe yarar mı?
Olmaz ne yazıkki özelikle kendi yedeğini almanız lazımdı. Biraz bekleyin veya xiaomi Yetkili servise götürün.

Olmaz ne yazıkki özelikle kendi yedeğini almanız lazımdı. Biraz bekleyin veya xiaomi Yetkili servise götürün.

Türkiye'deki Xiaomi yetkili servislerine telefon ettim, ücreti karşılığı tamir ettirmek istiyorum dedim. Yurt dışından alınan cihazlara destek vermiyoruz dediler. Telefon Gürcistan'dan alınma, garantisi de sadece Gürcistan'da geçerli. Gürcistan'da garantiden tamir ettirmek mümkün olur mu acaba? Göndermesi, geri gelmesi vs de ayrı dert.

Beklesek umut var mı ki?

Türkiye'deki Xiaomi yetkili servislerine telefon ettim, ücreti karşılığı tamir ettirmek istiyorum dedim. Yurt dışından alınan cihazlara destek vermiyoruz dediler. Telefon Gürcistan'dan alınma, garantisi de sadece Gürcistan'da geçerli. Gürcistan'da garantiden tamir ettirmek mümkün olur mu acaba? Göndermesi, geri gelmesi vs de ayrı dert.

Beklesek umut var mı ki?
Yaparlar bence gönderin Gürcistan olsun fark etmez. Yeni bir cihaz almaktan iyidir.

Geri
Üst Alt