İstek Xiaomi Mi 8 Türkçe Rom ve IMEI Repair Sorunu

Yeni konu aç...

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
17,608
22,125
113
36

leonidasss

Üye
VIP Üye
21 Haz 2018
488
1,086
93
32
Hakkari
İlk önce unlock sonra cihazın içini açıp edl moda alıp yazılımı yükleme yapacağım. Test point noktaları hangisi ona bir bakayım.
Testpoint için uat yada Eft dongle araçlarından bakabiliriz bulursam konuya ekleme yaparım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

flyers

Yeni Üye
1 Kas 2018
20
13
3
imei sorununu cozen varmı acaba. editli qcn dosyasını geri yukleyenler yeni imei lerini görebildiklerini ama telefon hattı alamadığını falan söylüyorlar yabancı sitelerde.
Bilgisi olan.

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
17,608
22,125
113
36
imei sorununu cozen varmı acaba. editli qcn dosyasını geri yukleyenler yeni imei lerini görebildiklerini ama telefon hattı alamadığını falan söylüyorlar yabancı sitelerde.
Bilgisi olan.
Xiaomi Cihazları bir şekilde yapılıyor. Ama işi bilen birine vermek lazım. Yoksa cihazı çöp edebilir. Ben bile o kadar araştırıp bu işlerle uğraşmama rağmen xiaomi hakkında @King ve @jumyaz a sorarım.

Bazı işlemler bu cihazlar için riskli ve tehlikeli olabiliyor.

flyers

Yeni Üye
1 Kas 2018
20
13
3
benim sorularıma olumlu cevapla donen yok, ne yaptığımızı bilirsek sorun olmaz, ama yeni 845 lerde mi8 de nedense hep başarısız sonuçları duyuyoruz, gerçi başarılı olanda nasıl yaptıgını yazmıyordur mutlaka diyecegim ama, sadece yapılma ihtimalinin oldugunu duydum ama püf noktaları önemli onun için deneyemiyorum, çünkü kimse ipucu vermiyor.

25 Kas 2018
38
12
8
Deneme yaparken dd if=/dev/zero of=/dev/block/sdf7 yazacağıma dd if=/dev/zero of=/dev/block/sdf yazdım cihaz açılmıyor.Bunun yedeği yoktu.Lütfen yardımcı olurmusunuz

Üst Alt