Xiaomi Mi 8 Türkçe Rom ve IMEI Repair Sorunu

yaraım saattır dıyorum kı mi8 se senın yazdıgın modellrı okumadım usten usten konusuyormusum dunku cocuksunuz bana ıs ogretmeye calısıyonuz free programlarla ıs anlatıyon bıze
Hem cahil hem görgüsüzsün. Burada sayısız ücretli programın c***k ve ücretsiz versiyonları paylaşılmakta. 3 kuruş verip box almışsın. Görgüsüz olduğun için resmini atıp artislik yapıyorsun. Akıllı bilgili hiçbir insan bedava yapabildiği şeye para vermez.Senin yaşın kadar unuttuğum var benim.
Mi8 başlığına gelip boş boş konuşan sensin.Bilgi bilgiden üstündür diyerek artislik yapan sensin.3 kuruşluk değeri olan malzemenin resimlerini atıp artislik yapan sensin.Birde dünkü çocuk diyorsun. Senin bugünün çocukları kadar zekaya ve dünün çocuklarının bugün sahip olduğu saygı ve nezakete sahip olmadığın belli. Muhatabım değilsin. Konu yeri değil.

Ayrıca konuyla alakası olmayan bu gereksiz muhabbetten dolayıda forum üyelerinden özür dilerim.Saygısızlığa cevap vermem gerekiyordu.

Herhangi bir ilerleme söz konusu değil mi?? Hala beklemedeyiz. Zaman kısalıyor. Üstadlar

Teşekkür ederim ilgi ve alakanız için

Arkadaşlar merhaba Bugun itibari ile youtube videoları ve altındaki yorumlara dayanarak telefoncu olduğuna kanaat getirip mi 8 telefon için 4 aydır düzenli takip ettiğim en sonundada yardımcı olabiliceğini söyledikten sonra 200 tl yatırarak işlem yapmasını bekledim kendisinin bütün bankalarda hesabı bulunmaktadır öncelikle bilginiz olsun hepsini ifşaa edeceğim. Burada hiç bir arkadaşımız madur olmasın çok zengin bir insan değilim ama 200 liraylada fakir olmam insanları dolandırarak kazanç elde etmek isteyenlerin hepsinin karşısında olacağım. Arkadaşı Sürekli aramama rağmen önce whatsaap sonrada telefondan engellemiştir kendisinin youtubede videoları var buradada madur olan arkadaşlar var bu konuları ne kadar fazla açarsak bu arkadaş hakkında bir çok kişi bilgi sahibi olur arkadaşlar xiaomi ekip adı altında sahte bi hesap üzerinden konuşuyor arkadaşın
TR690004600472888000137773
TR06 0011 1000 0000 0080 1624 61
TR98 0013 4000 0147 6520 1000 01

Agit SONKURT

Bu arkadaşın ileşitim bilgileri sizlerede bu şekilde telefon tamiri brick olmuş telefonları yazılım yükleyerek çalışır vaziyete getiriyorum yada telefonu gönder tamir edip göndereyim gibi cümleler ile yanaşır ise kesinlikle itibar etmeyin arkadaşlar . Bu şahis insanları dolandırıyor heryerde sizde ifşa ederseniz kimliği üzerinden bunları yapamayacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar merhaba Bugun itibari ile youtube videoları ve altındaki yorumlara dayanarak telefoncu olduğuna kanaat getirip mi 8 telefon için 4 aydır düzenli takip ettiğim en sonundada yardımcı olabiliceğini söyledikten sonra 200 tl yatırarak işlem yapmasını bekledim kendisinin bütün bankalarda hesabı bulunmaktadır öncelikle bilginiz olsun hepsini ifşaa edeceğim. Burada hiç bir arkadaşımız madur olmasın çok zengin bir insan değilim ama 200 liraylada fakir olmam insanları dolandırarak kazanç elde etmek isteyenlerin hepsinin karşısında olacağım. Arkadaşı Sürekli aramama rağmen önce whatsaap sonrada telefondan engellemiştir kendisinin youtubede videoları var buradada madur olan arkadaşlar var bu konuları ne kadar fazla açarsak bu arkadaş hakkında bir çok kişi bilgi sahibi olur arkadaşlar xiaomi ekip adı altında sahte bi hesap üzerinden konuşuyor arkadaşın
TR690004600472888000137773
TR06 0011 1000 0000 0080 1624 61
TR98 0013 4000 0147 6520 1000 01

Agit SONKURT
+90 543 723 69 76

Bu arkadaşın ileşitim bilgileri sizlerede bu şekilde telefon tamiri brick olmuş telefonları yazılım yükleyerek çalışır vaziyete getiriyorum yada telefonu gönder tamir edip göndereyim gibi cümleler ile yanaşır ise kesinlikle itibar etmeyin arkadaşlar . Bu şahis insanları dolandırıyor heryerde sizde ifşa ederseniz kimliği üzerinden bunları yapamayacaktır.

Geçmiş olsun. Savcılığa suç duyurusunda bulunun. Umarım paranızı geri alırsınız.

Teşekkur ederim Bizler suçluyuz sevgili kardeşim bu konuda iyice araştırma yapmayarak ama yanlış yere denk geldi şu anda kendisinin adına dolandırıcı diye site açacağım mevzu para değil insanları dolandırıyor ismi dolandırıcı diye internette yayılırsa zaten bu işten nemalanamaz bu şahısla ilgili yasal işlemde yapıcağım para için değil bu şekilde nicelerini dolandırmıştır yazık insanlar madur olmasın telefon numarası yazıyor ismi belli burdan imei kaydı yapmak için size ulaşıyorum herhangi bir mi modelini söyleyip ses kaydı alabilirsiniz bu arkadaşın ses kaydı yasal mahkeme sürecinde insanları dolandırdığına işaret olacaktır. ve youtube hesaplarının kapatılması için şikayette bulunmak onun bu işi yapamaması anlamına gelir yazık insanları dolandırmasına engel olalım
bu videoları şikayet ederseniz insanları bu şekilde madur edemez referansı olarak

Bu şahıs sitemizde banlıdır. Ama başka farklı kullanıcı adı ile gene sitemizde olduğunu düşünüyorum. Takip ediyoruz. Daha önce bizimde arkadaşlarımızdan birine bu şeklide yanlış yapmıştır.

Dikkat edin ve her önünüze gelene güvenmeyin.

Mi8 imei repair konusunda bir gelişme var mı? Ayrıca gelişmeleri takip edebileceğimiz yabancı siteler var mıdır? Hem Türkçe'ye çevirip burda paylaşmak hem de takip etmek için soruyorum.

Mi8 imei repair konusunda bir gelişme var mı? Ayrıca gelişmeleri takip edebileceğimiz yabancı siteler var mıdır? Hem Türkçe'ye çevirip burda paylaşmak hem de takip etmek için soruyorum.
Şu an bir gelişme yok. Bizim siteden bu konudan takip edebilirsiniz. Bir gelişme olursa hemen paylaşım yapıyoruz.

mi 8 olan arkadaş twrp ile sadece efs yi backup yapıp paylaşabilir mi

Mi8 için bir gelişme yok ama Mi8 lite için var mı?

Mi 8 olan biri bunu deneyebilir. Örnek vereyim Redmi Note 6 Pro için İmei repairde Redmi Note 5 pro nun qcn sini yükleyen bir arkadaş vardı. Çalıştığını iddia etti. Mi 6 qcn sini Mi 8 e denemek lazım. Cihaz brick olabilir sorumluluk kabul etmem. Denemek isteyen denesin olma ihtimali var.

Geri
Üst Alt