Yardım Xiaomi Mi 9 SE Çift SIM IMEI Repair Olmuyor Nasıl Yapabilirim

Cihaza bir sürü yazılım denedim hiçbirinde olmadı çift repair tekte sorun olmuyor çift yapmak istiyorum nv hatası veriyor çift yapınca.

Cihaza bir sürü yazılım denedim hiçbirinde olmadı çift repair tekte sorun olmuyor çift yapmak istiyorum nv hatası veriyor çift yapınca.
Bu konu yardımcı olacaktır.

Bu konu yardımcı olacaktır.
Hocam cihaz null geldi qcn atıyorum cihaza nv hatasına düşüyor burdaki qcn leride attım fakat aynı acaba şurdakini verme şansınız varmı üyeliğim yok şuan Xiaomi Mi 9 SE QCN FILE | Halab Tech Support

evet Mi 9Se Grus olarak geçiyor cihaz sürümden yapar dedim en eski miui 10 sürümünü attım gene recovery ye düşüyor
Kullandığın XQCN sorunlu olabilir. EFS silip ardımdan diagnostics açın WriteDual ile çift yazın. Ardından XQCN restore edin.​

efs yedek istedimde atan olmadı sağlık olsun cihazı tek repair yapıp teslim ettik sağolun.
Merhabalar, Efs sildikten sonra WriteDual programı ile çift yazdıktan sonra qpst ile xqcn dosyasını restore edip yazmayı denediniz mi ? Bu metot ile dual sim repair olması lazım.

Merhabalar, Efs sildikten sonra WriteDual programı ile çift yazdıktan sonra qpst ile xqcn dosyasını restore edip yazmayı denediniz mi ? Bu metot ile dual sim repair olması lazım.
bu metotu dft ile yaptım ama muhtemelen attığım qcnler sorunluydu ondan dolayı başarısız oldu.

Geri
Üst Alt