Ben QXDM ile band20 açmayı deneyecektim ama "nv status error received: item inactive" hatası alıyorum. Acaba sürüm çok eski olduğu için mni yapıyor bunu?
Denedim olumsuz malesef hata alırsan magisk mesgul brakan uygulama vardır.

Magisk olduğuna emin misiniz? Qualcomm iletişimine aracılık ediyor mu o yazılım?
Tam anlamadım ama açıklayıcı olsun diye örnek olarak network guru uygulamasi açıkken port su mesgul kalıyor ben denedim nette bu yöntem vardı olumsuz oldu ama şu kısım belki repair olmamış cihazın qxdm ile nv LTE kismina sayısal kod ile düzeltip yaptım acaba repair olmamış cihazda o kod tam olarak farklilik varmı neyse .Bence driverlerinide bi kontrol et.. kullandığım sürüm. Qualcomm QXDM 3.12.714 - AndroidBrick

Tam anlamadım ama açıklayıcı olsun diye örnek olarak network guru uygulamasi açıkken port su mesgul kalıyor ben denedim nette bu yöntem vardı olumsuz oldu ama şu kısım belki repair olmamış cihazın qxdm ile nv LTE kismina sayısal kod ile düzeltip yaptım acaba repair olmamış cihazda o kod tam olarak farklilik varmı neyse .Bence driverlerinide bi kontrol et.. kullandığım sürüm. Qualcomm QXDM 3.12.714 - AndroidBrick

Repair olmasıyla ilgili olmasa gerek. Yani Xiaomi mi 9 se söylediğiniz QXDM sürümüyle bağlanılabiliyor.

Ben diag portu açıyorum. QSTP ile bağlanıyorum telefona. Hatta QXDM ile NV Browser açtığımda ilk birkaç tane değişkeni okuyabiliyorum (ekte). "NV item read" diye başarıyla bilgi geliyor. Fakat LTE kısmındakileri okuyamıyorum. Acaba EFS üzerinde hiç böyle bir dosya mı yok.

Ekli dosyalar

• 004278.jpg
    004278.jpg
    69.9 KB · Görüntüleme: 34
  • 004279.jpg
    004279.jpg
    77.6 KB · Görüntüleme: 32
Repair olmasıyla ilgili olmasa gerek. Yani Xiaomi mi 9 se söylediğiniz QXDM sürümüyle bağlanılabiliyor.

Ben diag portu açıyorum. QSTP ile bağlanıyorum telefona. Hatta QXDM ile NV Browser açtığımda ilk birkaç tane değişkeni okuyabiliyorum (ekte). "NV item read" diye başarıyla bilgi geliyor. Fakat LTE kısmındakileri okuyamıyorum. Acaba EFS üzerinde hiç böyle bir dosya mı yok.
Bu items lar okunamıyor ama isterseniz yazabilirsiniz ama bir şey ifade etmiyor yazdığınız değerler. Bunlar ile uğraşıldı band20 gelmiyor.

Ayarlardan direk kurarsak seri numaralar siliniyormus nasıl yapacaz güncellemeyi?

Install update.zip failed dedi ne yapmam gerekiyor

acill yardım res attım tekrar kuruyor hata veriyor

fastboot açılıyor recovery açılmıyor yardım !!

son durum: tel kendi kendine açıldı güncelleme yapılamadı tekrar deneyin dedi. Yardım edecek yok mu arkadaşlar nasıl güncellicez telefonu

Tam olarak hangi sürüm es/mıu/cn
Eu romda genel bi sıkıntı var sanırım twrpden kurmak gerekiyor birçok kişinin başına aynısı gelmiş geçen güncellemede de telefonlar brick olmuştu acilen global e geçmek lazım eu sakat

Eu romda genel bi sıkıntı var sanırım twrpden kurmak gerekiyor birçok kişinin başına aynısı gelmiş geçen güncellemede de telefonlar brick olmuştu acilen global e geçmek lazım eu sakat
Neden güncelliyorsunuz telefonu? İhtiyacınız olan bir özellik mi gelecek?

Geri
Üst Alt