Yardım Xiaomi Mi 9 SE IMEI Gözükmüyor

• Konbuyu başlatan Unselfish
  • Başlangıç tarihi
U

Unselfish

Ben Xiaomi cihazimda orijinal sıfırlama yaparken IMEI Uçtu *#06# yaptığımda bir IMEI bulunamıyor diyor ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun

normlade ben müşteirlerimin yedeğini sunucuda yedekliyorum bunun gibi işlemlerde yolluyorum imeileri geri geliyor efs yedeği varsa geri yükleyip imeilere tekrar kavuşabilirsiniz yada forumda imei repair konusundan soruna çözüm bulabilirsiniz
Çözüldü - Xiaomi Mi 9 SE IMEI Repair İşlemi

normlade ben müşteirlerimin yedeğini sunucuda yedekliyorum bunun gibi işlemlerde yolluyorum imeileri geri geliyor efs yedeği varsa geri yükleyip imeilere tekrar kavuşabilirsiniz yada forumda imei repair konusundan soruna çözüm bulabilirsiniz
Çözüldü - Xiaomi Mi 9 SE IMEI Repair İşlemi
Ya ben o işlemleri sonuna kadar yapıyorum ancak geri gelmedi başka bir metodu yoksa tekrar deneyeyim, bende iki tane mi 9se var efs yedeğini birinden alıp diğerine atsam nolur olmaz mı?

alırsınız ama adamın imeileri sizin ciahza kopyalanmış olur ve adamın imeileri ile sizinkiler kısa sürede kapanıcaktır daha önce açıklamadki işlemle 18 e yakın cihaza atm hiç bir sıkıntı olmadan sanırım yalnış yaptığın bir şey var.

alırsınız ama adamın imeileri sizin ciahza kopyalanmış olur ve adamın imeileri ile sizinkiler kısa sürede kapanıcaktır daha önce açıklamadki işlemle 18 e yakın cihaza atm hiç bir sıkıntı olmadan sanırım yalnış yaptığın bir şey var.
Peki bana bu işlemleri yaptığınız herhangi bir video varsa atabilir misiniz yoksa sıkıntı değil ben birdaha denerim.

malesef video yok
Ben baştan deneyecegim de bir iki sorum olacak dosyayı xqcn ile depolamak zorunda miyiz, twrp kodlarını bir kere girecez herhalde, bir de ben xqcn yedeği geri yüklediğim de programda aşağıda Total process dolmuyor İnşallah bu sıkıntı değildir lütfen hatirliyorsaniz cevaplar mısınız?

Elinizde Ayni Telefondan Yine varsa EFS Yedeyi alip sorunlu telefona yuklmeye calis ama
Imeiler ayni oldu ucun yasak sanirsam yani baskasinin imeisini calmis oluyorsunuz

Dostlar sırasıyla yaptığım işlemleri anlatacagım ilk önce cihaz rootlu oldugu için terminalden diag port açtım ve cihazın xqcn yedeğini aldım ve sonra twrpden komutları bir kere yazdım ve sonra da imei yazdırdım ve en sonda xqcn yükledim ve hiçbir hata almama rağmen imei gelmedi acaba bendeki telefonun imeini atıp sonra bu işlemleri mi yapsam lütfen bir el atın

hocam sanırım adldığınız xqcn yedeğiniz eksik alınmış konuda paylaşılan xqcn yedeğini yükleyin.

Dostlar sırasıyla yaptığım işlemleri anlatacagım ilk önce cihaz rootlu oldugu için terminalden diag port açtım ve cihazın xqcn yedeğini aldım ve sonra twrpden komutları bir kere yazdım ve sonra da imei yazdırdım ve en sonda xqcn yükledim ve hiçbir hata almama rağmen imei gelmedi acaba bendeki telefonun imeini atıp sonra bu işlemleri mi yapsam lütfen bir el atın
Hocam yazilim istersen yukle sonram islemi tekrar yine yap yeni frimware yukle

peki hocam tekrar aynı işlemleri yapayım mı yoksa direk restore mu yapayım

Selam beyler ben terminalden blokları sildim ama imeiler hala duruyordu sonra diag açıp değiştirilmiş xqcn dosyayı restore ettim yeniden başlattım ama yemedi... bende hard reset attım şimdide *#06# yaptığımda -imei alınamıyor- hatası veriyor xqcn yi restore etsem bile yemiyor ne yapabilirim Allah rızası için yardım edin cihaz elimde kaldı

Geri
Üst Alt