Çözüldü Xiaomi Mi A2 Lite Daisy IMEI Repair İşlemi

Ayrıca şöyle bir durum daha var:

Tekrar imei değiştirmeye çalıştığımda sistemi tekrar kurdum, bir kaç farklı rom denedim, şunu farkettim:

Sim slotlarının yerini karıştırmış telefon. Sim 1 slotundaki kart Sim 2'de görünüyor, Sim 2'deki de Sim 1'de :D

Tek kart taksam da farketmiyor, Sim 1'e takıyorum Sim 2'de gösteriyor, çalışmasında bir problem yok.

Umarım yardımcı olacak olan çıkar, herkese şimdiden teşekkürler.

CİHAZIN MODELİ: M1804D2SG
İşlemleri sil baştan tekrar yapmanız lazım.​

versyon 9.0 eylül 2019 güvenlil yama boot acık işlemler aynımı

Merhabalar üstadım komut ekranında böyle bir hata alıyorum, ne yapabilirim.

Screenshot_1.png

ne yaptıysam servis gelmedi, adımları harfiyen hatasız yapmama rağmen imei geliyor ama servis bir türlü gelmiyor, farklı romlarla da tekrar denedim sonuç yine aynı farklı imeilerle denedim yine olmadı. ne yazıyorsa onu yapmama rağmen lanet şebeke gelmedi cihaz mi a2 lite

ne yaptıysam servis gelmedi, adımları harfiyen hatasız yapmama rağmen imei geliyor ama servis bir türlü gelmiyor, farklı romlarla da tekrar denedim sonuç yine aynı farklı imeilerle denedim yine olmadı. ne yazıyorsa onu yapmama rağmen lanet şebeke gelmedi cihaz mi a2 lite
Başka qcn deneyin

hocam backup tan bir sürü qcn oluşturdum zaten hiç birisini çalışmadı ve hepsinde de farklı imei girdim ,en son android sürümünü düşürdüm onda da olmadı
Elinde UMT varsa yardımcı olayım

Hem qpst hem de qfill ile atmaniz lazim

Geri
Üst Alt