İstek Xiaomi Mi A3 DFT Pro ile ROOT Sonrası Açılmıyor

merhabalar elimde mi a3 var
dft pro ile önceboot dosyasını gösterdim daha sonra bu boot dosyasını aşağıdan dft file flash yaptım
cihaz bir türlü açılmıyor.
android one dosyasında kalıyor sonra fastboota düşüyor
yeni yazılımda yükledim ne yaptıysam çalışmıyor.
dft de bu işlemi geri alacak birşey yok ayrıca olsa da zaten sıfırdan frimware yüklemem rağmen açılmamasını anlayamıyorum.

İmei repair işlemi için mi root yapmak istediniz. Yazilimi nasıl yazılımı nasıl yüklüyorsunuz . Sorununuz cozulmediyse irtibat isteyin benimle . Yardımcı olmaya çalışırım .

İmei repair işlemi için mi root yapmak istediniz. Yazilimi nasıl yazılımı nasıl yüklüyorsunuz . Sorununuz cozulmediyse irtibat isteyin benimle . Yardımcı olmaya çalışırım .
bir şekil cihazı ayağa kaldırdım cevabınız için de teşekkür ederim. evet repair işlemi için root yapacaktım ama android 11 de olmuyor android 10 ve daha altı frimware de cihaz açılmıyor edl mode düşüyor. android 11 versiyonunun da uyumlu twrp bulamadım.

bir şekil cihazı ayağa kaldırdım cevabınız için de teşekkür ederim. evet repair işlemi için root yapacaktım ama android 11 de olmuyor android 10 ve daha altı frimware de cihaz açılmıyor edl mode düşüyor. android 11 versiyonunun da uyumlu twrp bulamadım.
burda ingilizce anlatım var ama dosyalar filanda var

Geri
Üst Alt