Yardım Xiaomi Mi Hesabı Bu Sim Karta Daha Fazla Hesap Eklenemez Sorunu

• Konbuyu başlatan Nefah
  • Başlangıç tarihi
N

Nefah

Yeni cihaz aldım mi 9 daha önce mi9t pro vardı. Bootloader kilidi açmak için geliştirici seçeneklerinden hücresel veri ile girip hesap ekle deyince bu sim kartından daha fazla hesap eklenemez hatası alıyorum çözümünü bilen var mı?

Yeni cihaz aldım mi 9 daha önce mi9t pro vardı. Bootloader kilidi açmak için geliştirici seçeneklerinden hücresel veri ile girip hesap ekle deyince bu sim kartından daha fazla hesap eklenemez hatası alıyorum çözümünü bilen var mı?
O Sim Kartıyla Çok Hesap Etkinleştirmişsiniz Demek ki
Başka Sim Kart Deneyin Olur

Bir simkartı ile 1 ay içinde farklı işlem yapamazsınız süre dolduğu zaman tekrar deneyin

Bir simkartı ile 1 ay içinde farklı işlem yapamazsınız süre dolduğu zaman tekrar deneyin
1 ay mı beklemem gerekiyor. Peki başka sim kartı ile MIUI hesabıyla bootloader kilidine basvursam o sim kartını kullanmam mı gerekir yoksa süre içerisinde kendi simimi kullanabilir miyim?

1 ay mı beklemem gerekiyor. Peki başka sim kartı ile MIUI hesabıyla bootloader kilidine basvursam o sim kartını kullanmam mı gerekir yoksa süre içerisinde kendi simimi kullanabilir miyim?
Şöyle yapın. Bir sim kartı takın daha önce mi hesabı o sim kart üzerime açılmamış olsun.

Ardından o sim kart ile mi hesabı açıp hesap ekleyin ve 168 saat sonra mi Unlcok Tool ile direk fastboot moda alıp unclok işlemini yapın.

O sim kartı çıkarın sorun olmuyor. Cihaz Wi-Fi bağlı kalsın yeter.​

Şöyle yapın. Bir sim kartı takın daha önce mi hesabı o sim kart üzerime açılmamış olsun.

Ardından o sim kart ile mi hesabı açıp hesap ekleyin ve 168 saat sonra mi Unlcok Tool ile direk fastboot moda alıp unclok işlemini yapın.

O sim kartı çıkarın sorun olmuyor. Cihaz Wi-Fi bağlı kalsın yeter.
Başka bi sim kullansam o süre zarfı içerisinde sorun olurmu bide sürekli.internete bağlı kalmam mı lazım. İnternet oaketim yok

Sorun olmaz. Sürekli ne net olmasa da olur.
Peki teşekkür ederim hocam yılbaşını bekliycem yılbaşından sonra deniycem Xiaomi de yılbaşında oluyormuş 3 farklı telefona açmayı denedim 3 farklı hesaptan hepsinde 700 saat verdi. Yılbaşından sonra düzeleceğini söyledi bı yazılımcı. Hem MIUI 11 e güvenemiyorum yeni güncellemesini bekleyeceğim. Beklediğim süre sonunda tekrar artıyor falan.

Benim evde 3 sim kartını da kabul etmiyor.Baya bir telefon etkinleştirdim 1 ay geçince tekrar etkinleşiyordu ama artık oda olmuyor.Bu arada benimde bir telefonuma 14 gün diğer telefonuma 21 gün süre verdi süreler yine uzadı ve arada 3-5 dk lık süre var :)))

Benim evde 3 sim kartını da kabul etmiyor.Baya bir telefon etkinleştirdim 1 ay geçince tekrar etkinleşiyordu ama artık oda olmuyor.Bu arada benimde bir telefonuma 14 gün diğer telefonuma 21 gün süre verdi süreler yine uzadı ve arada 3-5 dk lık süre var :)))
çok saçma hocam yeni telefon alsak açamayacağız galiba bootloader.

İşte yeni cihaz aldım ve mecburen bu sim kartından açmam lazım fakat nasıl açacağım bekleme süresi falan varmi
o sim kartından daha once bootlader açtıysaniz 1 ay bekliceksiniz açmadıysaniz bootloader süresi 72 saat ve 350 saat arasi.

o sim kartından daha once bootlader açtıysaniz 1 ay bekliceksiniz açmadıysaniz bootloader süresi 72 saat ve 350 saat arasi.
Bootloader açmak için başvurdum eski telefonumda fakat açmadım. Belirli bir süre de vermiyor sadece açamazsın diyo başka sim ile bootloader hesap ekle yapsam o simi kullanmadan verilen süreyi bekleyebilir miyim?

Bootloader açmak için başvurdum eski telefonumda fakat açmadım. Belirli bir süre de vermiyor sadece açamazsın diyo başka sim ile bootloader hesap ekle yapsam o simi kullanmadan verilen süreyi bekleyebilir miyim?
Evet farklı sim ile yapsanız unlock işlemini o simkartı takılı olması gerekmiyor. Farklı bir sim de kullanabilirsiniz

Teşekkürler hocam bu sürekli süre artma sorununu cozebilirsem kilit açmaya basvurucam. Çünkü süreyi bekliyorum her süre bittiginde yeni süre veriyor.
Xiaomi firmasına mail atın. Durumu anlatın.​

Bildirdim sadece süreyi bekleyin diyorlar başka bişey değil. Sıkıntı zaten süreyi beklemekle ömrümüzün geçmesi
Bende de var 1 tane süre bile vermiyor hesap hiç eklenmiyor. Sizin gene süre var en azından.​

Geri
Üst Alt