İstek Xiaomi Mi Play Mi Account

rustamaze

Üye
Merhaba Arkadaslar elimde Redmi Mi Paly var hic bi sekilde bu telefonun Mi accountun nasil Kaldirilacagi Hakkinda netten bilgi bulamadim telefonu nasil Edl Mode kecire bilirim veya account nasil kaldira bilirim hic bi sey bulamadim Telefonun arkasi Acilmiyor test point yapmak olmuyor nasil coze bilirim bilgisi olan varsa Lutfen yardim etsin Elimde Bst Dongle, Umt pro ve eft dongle var

Merhaba Arkadaslar elimde Redmi Mi Paly var hic bi sekilde bu telefonun Mi accountun nasil Kaldirilacagi Hakkinda netten bilgi bulamadim telefonu nasil Edl Mode kecire bilirim veya account nasil kaldira bilirim hic bi sey bulamadim Telefonun arkasi Acilmiyor test point yapmak olmuyor nasil coze bilirim bilgisi olan varsa Lutfen yardim etsin Elimde Bst Dongle, Umt pro ve eft dongle var
Cihaz MTK işlemcili, edl mod bunlarda olmaz. Yeni bir cihaz olduğu için en güzel yöntem server üzerinden kaldırmak.

Sitemizde bu yönde hizmet vardır. İsterseniz yardımcı oluruz.

Satılık - GSM Turkey Güvencesi ile iCloud, Jtag, Unlock, Kredi Satışı, Box Satışı

Mi play imei tamiri yapamadım gitti ya, değişik bir yöntem mi var acaba? İlla box mu lazım ve box kesin çözüm mü?_

Mi play imei tamiri yapamadım gitti ya, değişik bir yöntem mi var acaba? İlla box mu lazım ve box kesin çözüm mü?_
Sitemizde uygun bölüme konu açın yardımcı olalım. Burası FRP konusudur. IMEI repair konusu açın.​

mi play octoplus frp tool 150 krediye yapiyor yaptiktan sonra kredi hesaptami kaliyo yoksa siliniyomu ? bilenn varmi ?

neden cozuldu yazdiniz sorun cozulmemis bende henuz octoplu xiomi service offline

[QUOTE = "rustamaze, post: 85345, member: 5995"] Hi Friends I have Redmi Mi Paly in my hand I have never been able to find information about this phone Mode or I can not find anything if you have knowledge of how I know how to solve the testing point is not making the back notes of of the phone urgent Please help me I have Bstr dongle, Umta pro and EFT dongle [/ QUOTE]
Unfortunately, the server does not currently work in boxing. You can uninstall it by using miracle xiaomi tool.Check the imei first from here

it can't be done with them right now
Hydra off
UMT off
Octoplus off
UFI off
sft off
Miracle XiomiTool off

sorun cozulmemis ama cozuldu yazilmis

Geri
Üst Alt