Yardım Xiaomi Redmi 10 Selene Açılmıyor

ahmetim18

Üye
Arkadaşlar merhabalar telefona miflashdan rom atarken çocuk miflashı kapattı şuan cihaz hiçbir şekilde açılmıyor güç artı güç eksi 3 düğme hepsini denedim arka kapağı çıkarıp bataryayı sök tak yaptım ne yaptimsa olmadı sadece pcye taktiğimda USB bağlandığının sesi geliyor 3 saniye sonra tekrar bağlantıyı kesip tekrar ses geliyor pcden bağlandığını dair. Miflash ve adb programında gözükmüyor. Ne yapmam gerekiyor arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar merhabalar telefona miflashdan rom atarken çocuk miflashı kapattı şuan cihaz hiçbir şekilde açılmıyor güç artı güç eksi 3 düğme hepsini denedim arka kapağı çıkarıp bataryayı sök tak yaptım ne yaptimsa olmadı sadece pcye taktiğimda USB bağlandığının sesi geliyor 3 saniye sonra tekrar bağlantıyı kesip tekrar ses geliyor pcden bağlandığını dair. Miflash ve adb programında gözükmüyor. Ne yapmam gerekiyor arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz

Whatsapp İrtibat Numaramız:

542 812 07 24

sp flash tool üzerinden global yazılım at açılmazsa brick yazılımı yükle
Yalnız hiçbir şekilde ekran açılmıyor hocam sadece 3 saniye de bir USB giriş çıkış sesi geliyor PC den

olsun sen zaten programa bağladığında otomatik görecek mtk port görüp kopması normal
Çok teşekkür ederim hocam akşam deneyim. Olmazsa Brick yazılımı nereden temin edebilirim acaba

Çok teşekkür ederim hocam akşam deneyim. Olmazsa Brick yazılımı nereden temin edebilirim acaba

uzaktan bağlantı geç dönebilir yoğunluğu varsa, acilse yazın hallederiz. t.me/snegative

telefon yurt dışımı yoksa garantilimi ??

telefon yurt dışımı yoksa garantilimi ??
Yurtdışı hocam batarya sök tak yaptım tuşlara basmama rağmen algılamıyor. Sadece pcye takınca USB görüyor hemen geri çıkıyor 3 saniyede bir gir çık yapıyor pcye

Yurtdışı hocam batarya sök tak yaptım tuşlara basmama rağmen algılamıyor. Sadece pcye takınca USB görüyor hemen geri çıkıyor 3 saniyede bir gir çık yapıyor pcye

ses tuşlarına basılı tutarak usb bağlarak işlem yapmayı denedinizmi ?

ses tuşlarına basılı tutarak usb bağlarak işlem yapmayı denedinizmi ?
Denedim hocam hiçbir şekilde açılmadı miflasha da bağlanmadı sadece SP flash dan denemedim onu da akşam deneyeceğim

Denedim hocam hiçbir şekilde açılmadı miflasha da bağlanmadı sadece SP flash dan denemedim onu da akşam deneyeceğim

sp flashtool ile auth bypass işlemi ile denemeniz lazım gerekli tool sitede mevcut olması lazım arama yapın.
şu tool ile
SpFlashtool yardımıyla full Flash atmayı deneyiniz!

Son düzenleme:
sp flashtool ile auth bypass işlemi ile denemeniz lazım gerekli tool sitede mevcut olması lazım arama yapın.
şu tool ile
SpFlashtool yardımıyla full Flash atmayı deneyiniz!
Hocam yardımlarınız için teşekkürler. Bu toolu spflash ile flaslayacagim değil mi

Geri
Üst Alt