Yardım Xiaomi Redmi 10a NVDATA Hatası

Merhabalar herkese redmi 10a telefonum var, telefon yurtdışı imei atılmış dediler aldığım zaman ben telefon kasıyor diye gidip factory format yaptım ve 'nvdata is corrupted' hatasına düştü, internetteki bütün forumlardaki çözümleri denedim (ücretsiz olanları) mtk client den tutun da farklı romlar yazmaya kadar, bootloader kapalı bu arada açıktı tabiki farklı forumlardaki yanlış yönlendirme nedeniyle xiaomunin kendi toolu ile attığımda clean lock seçiliymiş ve kapandı, o yüzden modem yazma gibi çözümler gördüm tabi haliyle yapamadım bunları telefon 1 defa brick oldu geri getirdim stock rom attım mtkclient ile nvdata ve nvram dumpları bulup onları yazdım yine açılmadı burdaki telefoncular 800 ila 1200 lira arası fiyatlardan bahsettikleri için yaptırtmadım box dongle la yapabilirler biliyorum ama çok para istiyorlar öğrencilik hali zaten telefonu 2000 liraya aldım halledebileceğim bir yöntem var mı bootloader açmaya çalıştım mtk clientte o da açmadı şuan da kısacası bootloader kapalı şekilde nvdata hatası vermiş şekilde bekliyor brom mode fastboot recovery testpoint hepsine giriyor brick değil yardımcı olabilecek birileri var mıdır. iyi forumlar.

Wipe NVDATA yapıb sonra Write NVDATA

Ekli dosyalar

• NVRAM_XIAOMI_REDMI_10A_220233L2G_DANDELION_GLOBAL2_V12.5.9.0.RCZMIXM_RP1A.200720.011_REDMI_10A...zip
    418.7 KB · Görüntüleme: 74
Wipe yapıp nvdata yükledim açıldı ama şebeke yok baseband unkown diyor sonrasında eng rom yükleyip modemmeta diye bir uygulamada imei attım şekilde şebeke geldi ondan sonra engden global rom yükleyince bir daha nvdata corrupted verdi o halde iken lineageos yazdım üzerine baktım imei duruyor ama şebeke yok sadece eng de şebeke var bunu nasıl çözebiliriz ?

Geri
Üst Alt