Çözüldü Xiaomi Redmi 5 Plus Mi Account Sorunu

ustam cihaz hakkında hiç bilgii sahibi değilim elimde umt falan yok okuduğum kadarıyla usb hata ayıklama falan açılacak cihaza hard reset yaptım cihaz sadece açılış ekranında hiç bir yere giremiyorum

Ekli dosyalar

• IMG_20190806_112018.jpg
    IMG_20190806_112018.jpg
    4.2 MB · Görüntüleme: 21
  • Adsız.png
    Adsız.png
    361.2 KB · Görüntüleme: 13
ustam cihaz hakkında hiç bilgii sahibi değilim elimde umt falan yok okuduğum kadarıyla usb hata ayıklama falan açılacak cihaza hard reset yaptım cihaz sadece açılış ekranında hiç bir yere giremiyorum
server üzerinden de açılıyor 25 usd gibi birşeydi
Bypass yapınca sıfırlarsan yine gelir

ustam umt nck geldı tesekkurler umt kurdum ama nck nasıl kuruluyor bılmıyorum
Hepsini kurun önce main versiyonlarını kurun. Sonra diğer Tool eklentilerini tek tek kurun.

Sitemizde hepsinin anlatımı ve son sürümleri mevcuttur. Box ve Dongle kanunlarında hep UMT Dongle hemde NCK Dongle bölümlerine girip bakabilirsiniz.​

Hepsini kurun önce main versiyonlarını kurun. Sonra diğer Tool eklentilerini tek tek kurun.

Sitemizde hepsinin anlatımı ve son sürümleri mevcuttur. Box ve Dongle kanunlarında hep UMT Dongle hemde NCK Dongle bölümlerine girip bakabilirsiniz.
tamam ustam teşekkürler bakarım birazdan xiaomi redmi 5 plus ustam hala açılmadı

saol ustam çok uğraştım ama umt aldım hem vodafone hem xiaomi kurtardım nck kuramadım ama inşallah çıkıp biraz hava alıyım akşam onuda kurarım inşallah
Onların tüm dosyaları bende var. Atarım hepsini kurarsınız.​

Geri
Üst Alt