Çözüldü Xiaomi Redmi 5 Plus This Miui Version Can't Be İnstalled Hatası Çözümü

gamyemez19

Üye
DOWNLOAD

bu yazılımla cihazı açmaya başardım bu model diag port koduyla repair yapılabliyor bu konuyu açma sebebim note 8 proda aynı hatayı duzeltme yönetmi global unlock bir note8 proda firmware çekip bu rom gibi yapabilrmiyiz bildiğinz gibi note 8 pro lrda lock global atmaya çalışınca bu hata geliyor redmi 5 plus cihazında kilit açık değil ama ayarlar da mi kilit açma durumu kilit açıldı diyor note 8 pro yuda böyle kandırabilirmiyiz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
note 8 pronun çözümü var ama şu an sadece ücret karşılığında yapılmakta yukarıdan irtibata geçe bilirsiniz.

Yöntemini sorguluyorum hocam şuan zaten yapıldığını biliyorum
Note 8 Pro Lock İse Telefon Yazilim Atamazsınız. Lock İken Uğraşmayın Brick Edersiniz.
Lock Olarak Yükleme Yapmak İstiyorsanız Yetkili Mi Hesabi Veya Ufi Olması Gerekiyor Elinizde.

Note 8 Pro Lock İse Telefon Yazilim Atamazsınız. Lock İken Uğraşmayın Brick Edersiniz.
Lock Olarak Yükleme Yapmak İstiyorsanız Yetkili Mi Hesabi Veya Ufi Olması Gerekiyor Elinizde.
Hocam ikisde var ufi 4 kreedi kesiyor yazılım yükleme biliyorum şuan çalışıyorum üstünde sadece bilgi paylaşımı için söyledim yanlışım olduysa affola

Geri
Üst Alt