Çözüldü Xiaomi Redmi 5 Plus Vince Yeniden Başlatınca Şebeke Sorunu Çözümü

Cihazin üzerindeki yazılım konudaki yazilimla aynimi eger ayni ise efs reset yapin cihaz acin qcn yükleyin
Evet hocam konudaki yazılımı yükledim. Zaten şöyle bir sorun daha var. Konudaki yazılımı yüklediğimde cihaz bootloop'da kalıyor açmak için fastboot erase modem yapıyorum öyle açıyorum yoksa açılmıyor cihaz. Ardından o paylaştığınız NON-HLOS.bin dosyasını attığımda cihaz açılıyor ama şebeke yok. Ayrıca efs reset yapamam box yok elimde. Ama manuel olarak yapılıyor ise yapabilirim.

Evet hocam konudaki yazılımı yükledim. Zaten şöyle bir sorun daha var. Konudaki yazılımı yüklediğimde cihaz bootloop'da kalıyor açmak için fastboot erase modem yapıyorum öyle açıyorum yoksa açılmıyor cihaz. Ardından o paylaştığınız NON-HLOS.bin dosyasını attığımda cihaz açılıyor ama şebeke yok. Ayrıca efs reset yapamam box yok elimde. Ama manuel olarak yapılıyor ise yapabilirim.
ustam bende umt oldğu için hepsini um t uzeürnden yaptım siz o zaman sadece repair içindeki NON-HLOS.bin dosyasını yükleyin yazılımının içindekini yüklemeden işlemlere devam edin

ustam bende umt oldğu için hepsini um t uzeürnden yaptım siz o zaman sadece repair içindeki NON-HLOS.bin dosyasını yükleyin yazılımının içindekini yüklemeden işlemlere devam edin
Deniyorum ancak şebeke alamıyorum. Acaba O paylaştığınız klasörün içinde ki QCN yi mi yüklemeliyim cihaza ?

Ustam verdiğin qcn yükledim orjinal imei yazarak. Hala şebeke yok ve imei gözüküyor. Bi şekilde uzaktan bağlantı sağlayarak umt üzerinden yapabilir miyiz acaba ya ?
ustam uzaktan bağlantı ile malesef umt olmaz sen bana telefon hakkındadan telefon yazılımını fotosunu yollarmısın

ustam uzaktan bağlantı ile malesef umt olmaz sen bana telefon hakkındadan telefon yazılımını fotosunu yollarmısın
Aslında olur. Ben sizin bilgisayara uzaktan bir şekilde cihazı istediğiniz mode da bağlayabilirim. Usb redirector programı ile. Ama ben yinede atayım size.

Ekli dosyalar

• IMG_20190830_124901.jpeg
    IMG_20190830_124901.jpeg
    5.2 MB · Görüntüleme: 18
bendede aynı sorun var şebeke geldi kapatıp açtım şebeke gitti gelmiyor

usta bu linkteki yazılımları bulamöadım link varmı

usta bu qcn dosyası qfil veya qps ile yapsak farkeden bişey olurmu

Geri
Üst Alt