İstek Xiaomi Redmi 6 Bootloader Hatası

Ali006

Üye
S.a kolay gelsin xionomi redmi 6 china versiyon yüklü türkçeye çevirmek istiyorum yapabilecek arkadaş varmi ...

S.a kolay gelsin xionomi redmi 6 china versiyon yüklü türkçeye çevirmek istiyorum yapabilecek arkadaş varmi ...

Cihazın bootloader kilidini kaldır. Sonra hakkında kısmından cihazın sürümüne bak. Global romunu indir. Mi flash tool ile fastboot'dan yükle. (Google ve Mİ hesabından çıkış yapılmış olsun yazılımı yükleyeceğin zaman.)

Cihazın bootloader kilidini kaldır. Sonra hakkında kısmından cihazın sürümüne bak. Global romunu indir. Mi flash tool ile fastboot'dan yükle. (Google ve Mİ hesabından çıkış yapılmış olsun yazılımı yükleyeceğin zaman.)
Cihazın bootloader kilidi açılışında (couldn't add error code 10000) hatası veriyor. Bootloader kilidini acilmiyor. Gelistirici seçeneğini aktif ettim
developer options açik oem unlocking açik usb debugging açik mi hesabina giris yapilmis durumda .. Versiyon sürümü 11.0.3 (PCGCNXM) Android 9

MI UNLOCK aracı ile cihazın kilidini kaldırman gerekiyor. OEM açınca kilit kalkmıyor. MI hesabı girişmişse cihazına daha önce hemen açılır. Yeni hesap açarsan 168 saat beklemek durumundasın. Elinde box veya dongle var ise bir kontrol etmek lazım. Belki boxlar unlock yapabilir.

Cihazın bootloader kilidi açılışında (couldn't add error code 10000) hatası veriyor. Bootloader kilidini acilmiyor. Gelistirici seçeneğini aktif ettim
developer options açik oem unlocking açik usb debugging açik mi hesabina giris yapilmis durumda .. Versiyon sürümü 11.0.3 (PCGCNXM) Android 9
Cihaza daha önce IMEI repair işlemi yapılmış ise bootloader kilidini açmanız zor. Ben uğraştım açılmadı.

O yüzden cihaz Çin versiyon ise MTK modda global yazılım yüklemesi denenebilir. Ama bunun için yetkili mi hesabı veya UFİ Dongle lazım.​

Ayni olay redmi 6a da var bootlader açılmıyor malesef bunu açan özel bir dosya varmı elinizde veya ne yapabilirim

Ayni olay redmi 6a da var bootlader açılmıyor malesef bunu açan özel bir dosya varmı elinizde veya ne yapabilirim

Yapmak istediğini söyleyebilirmisin. imei repair mi yapacaksın ? yoksa cihaz kapandı açılmıyor mu ?

bootloader kilidi için dosya yok o cihaz mtk
unlock olmadan repair olmaz bootloader açmanız gerekiyor.

Malesef başka hat ile denedim hatayı gecemiyorum daha önce repair yapıldı buna
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Yapmak istediğini söyleyebilirmisin. imei repair mi yapacaksın ? yoksa cihaz kapandı açılmıyor mu ?
Hocam cihazin bootlader açıp global rom aticam yani Türkçe menü yapicam repair yapıldı

Malesef başka hat ile denedim hatayı gecemiyorum daha önce repair yapıldı buna
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Hocam cihazin bootlader açıp global rom aticam yani Türkçe menü yapicam repair yapıldı
Global yazılımı yükleyin unclok ise sorun olmaz.​

Global yazılımı yükleyin unclok ise sorun olmaz.
Abi ne yazikki unlock deil bootlader açılmıyor repair yapıldı cihaza tek slot resimdeki hatayı veriyor bu şekilde kullanmak ölüm çözüm arıyorum ustam

Ekli dosyalar

• IMG_20200323_220426.jpg
    IMG_20200323_220426.jpg
    879.3 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_20200323_220426.jpg
    IMG_20200323_220426.jpg
    879.3 KB · Görüntüleme: 32
Abi ne yazikki unlock deil bootlader açılmıyor repair yapıldı cihaza tek slot resimdeki hatayı veriyor bu şekilde kullanmak ölüm çözüm arıyorum ustam
Cihaz Çin versiyonu mu? Eğer Çin versiyonu ise yedekleri almadıysanız ne yazıkki unlock yapılmaz. Artık bu şekilde kullanılacak.​

Geri
Üst Alt