Yardım Xiaomi Redmi 6 MT6762 IMEI Repair

Mynetcomtr

Üye
merhaba
konularda aradım ama bir sonuca ulaşamadım yazmak zorunda kaldım.kendi cihazım için repair yapmam lazım
z3x var ama o sadece samsung için .
redmi 6 cihazın geliştirici seçenekleri açtım ama ilerleyemedim.manuel veya free bir tool ile nasıl yaparım

merhaba
konularda aradım ama bir sonuca ulaşamadım yazmak zorunda kaldım.kendi cihazım için repair yapmam lazım
z3x var ama o sadece samsung için .
redmi 6 cihazın geliştirici seçenekleri açtım ama ilerleyemedim.manuel veya free bir tool ile nasıl yaparım
Bu cihaza engenier rom (Test yazılımı) yüklendikten sonra imei repair yapılacak engenier rom yüklemek için yetkili hesap gerekli

hocam biraz daha açarmısın konuyu mi resmi sitesine üye oldum mi hesabı açtım.buyeterli mi
engineering test romu nereden temin edebilirim.

hocam biraz daha açarmısın konuyu mi resmi sitesine üye oldum mi hesabı açtım.buyeterli mi
engineering test romu nereden temin edebilirim.
Cihazın bilgileri lazım.

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın.

fastboot getvar product

fastboot getvar anti

fastboot oem device-info​

Cihazın bilgileri lazım.

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın.

fastboot getvar product

fastboot getvar anti

fastboot oem device-info
Merhaba redmi 6 için imei atacak İstanbul da tavsiye edeceğiniz bir yer var mı? Ya da siz yapıyor musunuz? Ben pek anlamıyorum. Direk fiyatı neyse yaptırmak istiyorum.

Merhaba redmi 6 için imei atacak İstanbul da tavsiye edeceğiniz bir yer var mı? Ya da siz yapıyor musunuz? Ben pek anlamıyorum. Direk fiyatı neyse yaptırmak istiyorum.
Var. Özelden size bildireyim yapan kişinin noyu

Geri
Üst Alt