Yardım Xiaomi Redmi 6 Pro IMEI Repair Hakkında

vitiligo

Üye
Merhaba arkadaşlar,
İnternette Redmi 6 Pro IMEI repair işlemine dair kaynak araştırması yaparken aşağıdaki gibi sıralanan bir yöntem buldum. Forumda açılan konularda genelde partition silme ve QCN backup alıp restore etme şeklinde önergeler bulunuyordu. Acaba partition silmeden, BL kilidini açmadan ve root etmeden bu kaynaktaki gibi IMEI tamiri mümkün olabilir mi? Yarın Hindistan'a gideceğim ve eğer bu adresteki gibi basitçe tamir edilebiliyorsa RN6 Pro yerine direkt Redmi 6 Pro satın almayı düşünüyorum.
Değerli görüşlerinizi bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar,
İnternette Redmi 6 Pro IMEI repair işlemine dair kaynak araştırması yaparken aşağıdaki gibi sıralanan bir yöntem buldum. Forumda açılan konularda genelde partition silme ve QCN backup alıp restore etme şeklinde önergeler bulunuyordu. Acaba partition silmeden, BL kilidini açmadan ve root etmeden bu kaynaktaki gibi IMEI tamiri mümkün olabilir mi? Yarın Hindistan'a gideceğim ve eğer bu adresteki gibi basitçe tamir edilebiliyorsa RN6 Pro yerine direkt Redmi 6 Pro satın almayı düşünüyorum.
Değerli görüşlerinizi bekliyorum.
Note 6 pro daha iyi diye biliyorum.
Umt varsa elinizde mutlaka yardımı dokunacaktır

Note 6 pro daha iyi diye biliyorum.
Umt varsa elinizde mutlaka yardımı dokunacaktır
Dongle & box namına hiçbir şey yok hocam. Direkt kendim yapmaya çalışacağım, telefoncular 150 lira para istiyor :) Redmi Note 6 Pro daha iyi evet, ancak daha pahalı. Sizce linkini verdiğim sitedeki yönergeler geçerli midir? Yani partition silmeden, BL açmadan ve root atmadan teknik olarak IMEI tamiri mümkün mü?

Redmi 6 Pro almayı düşünüyorsanız india dağıtımını alın ve alır ken kontrol edin. Aksi halde diğer dağıtım alırsanız Türkçe için çok uğraşırsınız. Ayrıca Piyasada gördüğüm en sakat cihaz diyebilirim. Benim de tavsiyem Note 6 dan yana yada redmi note 7 olabilir.

Redmi 6 Pro almayı düşünüyorsanız india dağıtımını alın ve alır ken kontrol edin. Aksi halde diğer dağıtım alırsanız Türkçe için çok uğraşırsınız. Ayrıca Piyasada gördüğüm en sakat cihaz diyebilirim. Benim de tavsiyem Note 6 dan yana yada redmi note 7 olabilir.
RN6 Pro'ya rota kıralım o zaman. 12 bin rupi, 986 TL yapıyor anlık kurla. TR'de imei atılı cihazlar 1140'a satılıyor, hiç yoktan iyidir. Üstelik onun yönergeleri de var forumda.

Geri
Üst Alt