Xiaomi Redmi 9 Yazılım Sorunu

beex211

Üye
arkadaslar bi konuda yardim istiyorum elimde redmi 9 var bootloader kilit acik yazlim atarken cihaz acilmadi bunu nasil aca bilirim model m2004j19ag
elimde olan programlar chimera dft pro hydra tool umt

hydra ile yazılım atmayı deneyebilirsin brom exploit seçili olsun

arkadaslar bu model redmi 9 galahad modeliymis lancleoad yazlimi hata veriyor bana redmi 9 galahad yazlimi lazim

lancelot doğru ustam bazı boxlar yanlış okuyormuş modeli

bana redmi 9 galahad yazlimi lazim varmi velinizde

hocam ben cıhaz acikken adb shell yazdim galahad yaziyordu yazlim yukledim lancelot onda yarida hata verdi cihaz acilmiyor dedim herhalde galahad yazlimi lazim ondan yazdim hocam cihaza nasil yazlim aticam veya hangi yazlimi yukleyecem bilmiyorum global yukledim hata verdi

son sürüm global mi attın fasboot moda giriyor mu

hocam ben cıhaz acikken adb shell yazdim galahad yaziyordu yazlim yukledim lancelot onda yarida hata verdi cihaz acilmiyor dedim herhalde galahad yazlimi lazim ondan yazdim hocam cihaza nasil yazlim aticam veya hangi yazlimi yukleyecem bilmiyorum global yukledim hata verdi
evet galahad yaza bilir satin alindığı firmaya göre farklı kod ismi ola biliyor galahad lancelot aynı model aynı yazılım

son sürüm global mi attın fasboot moda giriyor mu
hayir hocam girmiyor oyuzden acaba hangi yazlimi indiricem hydra ile yapicam ama yazlim hangisi ve hydra ile mtkadan nasil yapilicak
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

evet galahad yaza bilir satin alindığı firmaya göre farklı kod ismi ola biliyor galahad lancelot aynı model aynı yazılım
peki hocam hangi yazlim ve cihaz fastboot moda girmiyor cokmus herhalde hydra tooldan yapicam ama nasil

hayir hocam girmiyor oyuzden acaba hangi yazlimi indiricem hydra ile yapicam ama yazlim hangisi ve hydra ile mtkadan nasil yapilicak
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

peki hocam hangi yazlim ve cihaz fastboot moda girmiyor cokmus herhalde hydra tooldan yapicam ama nasil
lancelot için en son sürüm indirin ve hydra tool ile yükleyin flash preloader işaretleyin

hocam boyle hata aliyorum
Ekran Alıntısı.PNG

enable write preloader tiklememişsin

ustam marka model seç

Arkadaslar hepinize tessekurler hydra toolla olmuyor dft pro ile yapdim indian romla aklinizda olsun kolay gelsin herkese...
selamın aleyküm cihazım galahad kurulum yapamıyorum cihaz oturum açılamadı hatası veriyor hangi siteden indirme yapabilirim. india demişsin hangi sürümü indiricem yardımcı olursan sana zahmet

Geri
Üst Alt