Xiaomi Redmi 9A Yazılım Sonrası Sustu

Kolay gelsin ustalar elimde bir adet redmi 9a var imei numaraları yok silinmiş cihaza 12.0.8 yazılım atmamı önerdiler attım cihaz söndü açmaya çalışıyorum titreşim ouyor ama açılmıyor yardımcı olursanız sevinirim

mtk port veriyor mu

bu cihaz preloadr kaynaklı bir sorunu var 10a redmi9a preloader farklı cihaz çöküyor batarya cıkarıp dft pro ile 10a secerek işlem yapabilirsin yada preloader downgrade python ile halloluyor

Tr tools ile yazılım atinca ayağa kalkıyor.
ustam bende tr tools yok malesef dft var chimera var
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

9a lar india oluyor o yüzden indian yazılım atmayı dene
arkasında global simgileri var ustam bu cihazın

bu cihaz preloadr kaynaklı bir sorunu var 10a redmi9a preloader farklı cihaz çöküyor batarya cıkarıp dft pro ile 10a secerek işlem yapabilirsin yada preloader downgrade python ile halloluyor
ustam çok hakim değilim açıkçası bu konuya dft den 10a seçerek hangi işlemleri yapıyım daha çıklayıcı olursanız sevinrim teşekkürler

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için -1 adet daha mesajın olması gerekiyor.

ustam batarya çıakrıp room attım ama cihaz açılmıyor power basıyorum titreşim geliyor o kadar

Ekli dosyalar

• 298229001_553624763221373_5005759221512756939_n.jpg
    298229001_553624763221373_5005759221512756939_n.jpg
    539.9 KB · Görüntüleme: 44
Bu cihaza repair işlemi yaparken meta mod'dan yapacaksın yoksa böyle brick oluyor fakat bataryayı çıkarıp takınca düzeliyor.

selamun aleykum herkese
redmi 9a india mi flastan yazılım attım başarılı şekilde yüklendi fakat telefon açılmıyor mtk port com sadece görüyor sp flastan atıyorum bu sefer da bin de kırmızı uyarıda kalıyor ilerleme olmuyor ne yapmam gerek bi fikri olan varmı

selamun aleykum herkese
redmi 9a india mi flastan yazılım attım başarılı şekilde yüklendi fakat telefon açılmıyor mtk port com sadece görüyor sp flastan atıyorum bu sefer da bin de kırmızı uyarıda kalıyor ilerleme olmuyor ne yapmam gerek bi fikri olan varmı
Brick olan cihazı Global V12.0.15.0.QCDMIXM romunu SP Flash Tool ile yükleyerek ayağa kaldırabilirsiniz, Board ID farketmez. Cihazın bataryasını çıkartın, auth bypass yapın ve SP ile romu yükleyin, yükleme bittikten sonra kabloyu çıkartın ve bataryayı takın. Auth bypass için "MCT MTK Bypass Tool" programını kullanabilirsiniz

bataryayı çıkardım auth bypass da yaptın yine aynı sp flash toolda kırmızı yanıyor öyle kalıyor gerisi gelmiyor donuyor öyle

Brick olan cihazı Global V12.0.15.0.QCDMIXM romunu SP Flash Tool ile yükleyerek ayağa kaldırabilirsiniz, Board ID farketmez. Cihazın bataryasını çıkartın, auth bypass yapın ve SP ile romu yükleyin, yükleme bittikten sonra kabloyu çıkartın ve bataryayı takın. Auth bypass için "MCT MTK Bypass Tool" programını kullanabilirsiniz
bataryayı çıkardım auth bypass da yaptın yine aynı sp flash toolda kırmızı yanıyor öyle kalıyor gerisi gelmiyor donuyor öyle
benim cihaz redmi 9a india 64 gb olanıdır

benim cihaz redmi 9a india 64 gb olanıdır
bu cihazlar bi tık sıkıntılı :)
tekrar tekrar denemeniz gerekiyor bazen

Geri
Üst Alt