Yardım Xiaomi Redmi 9T Lime Şebeke Sorunu

jacoup7272

Üye
merhaba arkadaşlar bl kapalı cihaz geldi bana cihazı söküp ilk çikan yazılım yükledim buna çünkü günclleme almış versıyonlarda efs silindiği zaman açmıyor cihaz o yuzden yazılım yukleyıp dft pro dan reset efs yaptım sonra imei repair yaptım ancak cıhaz uzerındekı qcn yedegı almayı unuttum sonra dft den redmı 9t seçeneğini seçerek şebeke onarımı yaptım şimdi cihaz şebeke gelip gidiyor sürekli burda paylasılan ve baska sıtelerde paylasılan qcn denedım sonuc aynı yardımcı olacak biri varmı şimiden tşk

Faydası Olacağını Düşündüğüm Bir Kaç QCN Yi Ekledim Denemenizi Öneririm.

Ekli dosyalar

• 9T QCN.rar
    490.9 KB · Görüntüleme: 2,022
Faydası Olacağını Düşündüğüm Bir Kaç QCN Yi Ekledim Denemenizi Öneririm.
ustam tşk ederim 6 dosya var içinde hepsidendede aynı sonuc
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Moderatör tarafında düzenlendi:
ben de de bi cihaz var aynı şebeke vermiyor
yedek efs de attım aynı
sorun devam ediyor​

Ustam redmi 9t şebeke var ancak arama gelmiyor aynı sorun veya arama geliyor 4.5 g görmesine rağmen internete girmiyor bir çözüm bulabildiniz mi acaba ?

kendi orjinal qcn yedeği olmadan olmuyor not 9 pro gibi
o şebeke sahte olduğu için arama gelmiyor yada inip çıkıyor​

dün bir ustadan yaptırdım ücretli qcn yedek aldım sonra bu dosyayı deneyip dönüş yaparmısınız bunlarda 128gb 64gb 4 ram ve 6 ram var sıkıntılı ama bu qcn de yuzde yuz duzlmesı lazım

Ekli dosyalar

• redmı 9t sebeke.rar
    76.1 KB · Görüntüleme: 1,409
bunuda deneye bilirsiniz

Ekli dosyalar

• newQcn.zip
    93.8 KB · Görüntüleme: 607
Redmi 9T lime cihaz var şebeke yok ama seri no kayıtlı farklı farklı qcn denedim sorun yine aynı devam ediyor neden olur. Yazılımda attım yine aynı.

Son düzenleme:
Çalışan Fix QCN Dosyası ekte.

Ekli dosyalar

• redmi 9t 4.5g fix.zip
    91.8 KB · Görüntüleme: 581
arkadaşlar qpst ile verdiğiniz 4.5g fix direk restore edicekmiyim yoksa imei rebuilder ile qcn içine kendi yazmak istediğim imei numaranı değiştircekmiyim?

Geri
Üst Alt