Yardım Xiaomi Redmi Not 8 Bl Kapalı IMEI Repair

ÖMERHD

Üye
Merhaba ustalarım

cihazım mıuı 11.0.9

android 9 elimde chimera tool var ve cihazın bl kapalı repair yapma şansımız varmı

Merhaba ustalarım

cihazım mıuı 11.0.9

android 9 elimde chimera tool var ve cihazın bl kapalı repair yapma şansımız varmı

Cihazın arka kapağını söküp test point yapmanız gerek. EDL modda ENG firmware flashlayarak işlem yapabilirsiniz. İşlem sonrası yine aynı şekilde EDL modda stock ROM'a dönersiniz. Geçmiş olsun

Cihazın arka kapağını söküp test point yapmanız gerek. EDL modda ENG firmware flashlayarak işlem yapabilirsiniz. İşlem sonrası yine aynı şekilde EDL modda stock ROM'a dönersiniz. Geçmiş olsun

İMEİ NASIL YAAZICAM

ademhotman eng rom yükledim şebeke gelmesi için ne yapabilirim

[QUOTE = "ensar07, gönderi: 213829, üye: 5907"]
elinizde umt varmı
[/QUOTE]
yok ustam
Youtubede bi videoda izledim qcn yi qpst ten cihaza yazdırıyor bizde böyle yapabilirmiyiz qcn serbest şekilde bir cihaza atabilirmiyiz

[QUOTE = "ensar07, gönderi: 213829, üye: 5907"]
elinizde umt varmı
yok ustam
Youtubede bi videoda izledim qcn yi qpst ten cihaza yazdırıyor bizde böyle yapabilirmiyiz qcn serbest şekilde bir cihaza atabilirmiyiz
[/QUOTE]
admin bizi bağlarmısınz yardımcı olayım arkadaşa tw ile

şimdi sen eng yi yükleyince zaten imei silinmiştir sağlam bi gcn yi edit le sonra yazdır denemek lazım bende umt var o yüzden öyle hiç uğraşmıyorum bi dene

şimdi sen eng yi yükleyince zaten imei silinmiştir sağlam bi gcn yi edit le sonra yazdır denemek lazım bende umt var o yüzden öyle hiç uğraşmıyorum bi dene

şağlam qcn nerden bulacam önceden hiç yapmadım

teamviewer at burdan bağlanıp yapayım 2dk
ustam cihaza daha eng yüklemedim sadece şuan cihazın arka kapağını söktüm chimerada var elimde

şuan eng rom ve stock rom lazım güven diğiniz bir rom link atarmısınız eng rom atıyıim ardından bağlanırız teamwiever la

şimdi ustam sen burda reset efs yapmana gerek yok sonraki yolları izle devam et ama önce eng yi yükjle cihaza yada cihazı 2 ay uzatma işlemi var uzat sonra bl başvuru yap sonra rootla yap nasıl işine gelirse

ustam cihaza daha eng yüklemedim sadece şuan cihazın arka kapağını söktüm chimerada var elimde

şuan eng rom ve stock rom lazım güven diğiniz bir rom link atarmısınız eng rom atıyıim ardından bağlanırız teamwiever la
Xiaomi Redmi Note 8 Ginkgo ENG Firmware Rom
alın gsm turkeyde zaten var ancak işlem yapmadan önce cihazı açın ve *#*#64663#*#* tuşlayarak bi menüye giriceksiniz ordan software version diyip aşşadan bakın board ıd 2.29 ise samsung chip lidir eng rom atmayın cihaz softbrick olur

ozaman en risksiz olanı 2 ay uzat başvuru yap bl açılsın sonra yap

ustam 2.29 değil ki 2.9.0

telefon müşterinin
farketmez 2.xx olması yeterli samsung chip olduğu için onların daha eng romu çıkmadı çözümü var brick olduktan sonra ama ben hiç yapamadım daha konuşun gsm turkeyle anlatsınlar size detaylı
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

farketmez 2.xx olması yeterli samsung chip olduğu için onların daha eng romu çıkmadı çözümü var brick olduktan sonra ama ben hiç yapamadım daha konuşun gsm turkeyle anlatsınlar size detaylı
whatsapp dan ulaşın

sakın eng rom atma cihaz brick olur gsm turkeyle konuşun geçici kayıt açtırıp bootloader açıp twrp root işlemi yaparak yapın cihazı

geçici kayıt ücreti varmıdır

ustam bu box la falanda olmaz demi

geçici kayıt ücreti varmıdır

ustam bu box la falanda olmaz demi
boxla hayır olmaz cihaz susuyor eng rom attıktan sonra onlarla konuşun işte fiyat versinler geçici kayıt için zaten daha önce repair yapıldıysa orjinal imei si deilse geçici kayıtta olmaz

Geri
Üst Alt