Yardım Xiaomi Redmi Not 8 Bl Kapalı IMEI Repair

boxla hayır olmaz cihaz susuyor eng rom attıktan sonra onlarla konuşun işte fiyat versinler geçici kayıt için zaten daha önce repair yapıldıysa orjinal imei si deilse geçici kayıtta olmaz
ustam boar id 2.xx ve 2. altında olanlaramı eng yükleyebiliriz

aynen öyle 1.9 olanalara yükle uzatma 100 tl civarı yaparlar

ensar07 ustam elimde bir not 8 var bl kapalı board version 1.29 elimde umt var yardımcı olurmusunuz

ensar07 ustam elimde bir not 8 var bl kapalı board version 1.29 elimde umt var yardımcı olurmusunuz
umt ile kredili olarak atabilirsin eng firmware i flasher den single program moda girip dosyayı seç edl modda bağla cihazı flash diyin 10 credi istiyicek yes derseniz krediyi keser ve işlemin bitmesini bekleyin

ensar07 elimde chimera ve umt var ve cihazımda bl kapalı imei repair yapacaz yardım edermisiniz
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

cihazın bl kapalı ancak önceden repair yapılmış bilginize

umt ile kredili olarak atabilirsin eng firmware i flasher den single program moda girip dosyayı seç edl modda bağla cihazı flash diyin 10 credi istiyicek yes derseniz krediyi keser ve işlemin bitmesini bekleyin

cgimeradan yapamazmıyız elimde bir eng rom var

ustam yardım etmiyecekmisiniz

cihazı edl moda alıp eng rom yükleyecektim bu hatayı verdi
Ekran Alıntısı.PNG

kadrdeş bu eng rom edl mode al chimeradan qalcom mode seç ordan firmvare yükle yerinden yükle sonra umt ile repair yap sonra mi flash toll ile global yükle

driver yeniden yükle sonra bu hatayı verirse çıkar yeniden dene ara sıra bendede oluyor

ustam cihaz şuan eng rom yüklüyor
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

eng romdan sonra ne yapacaz

ustam cihaza eng rom yüklendi açtıp şimdi umt den repair yapacam qcn dosyası lazım nasıl yapacaz

ustam cihaza eng rom yüklendi açtıp şimdi umt den repair yapacam qcn dosyası lazım nasıl yapacaz
kardeş cihazın diag portu açıktır büyük ihtimal açık değilse diag portunu açıp umt ile backup qcn yap cihazın qcn sini yedekledikten sonra fastboot moda alıp qcfire xiaomi special dan wipe efs fb seçip efs yi sil sonra yeni imei yi yaz qcn yi seç işlem bu kadar sonra fastboot modda global rom dönüceksin.

kardeş cihazın diag portu açıktır büyük ihtimal açık değilse diag portunu açıp umt ile backup qcn yap cihazın qcn sini yedekledikten sonra fastboot moda alıp qcfire xiaomi special dan wipe efs fb seçip efs yi sil sonra yeni imei yi yaz qcn yi seç işlem bu kadar sonra fastboot modda global rom dönüceksin.

ustam mi flasta global roma dönecekken bootlader kapal ıuyarısı veriyo erorr veriyo

ENG romda EFS silinmez, NV Ler zaten silik olur. Direk QCN seçilip repair yapılır.

ustam mi flasta global roma dönecekken bootlader kapal ıuyarısı veriyo erorr veriyo

EDL modda yine Chimera dan atmalısınız.

Geri
Üst Alt