Yardım Xiaomi Redmi Note 10 Pro Sıfırlama Sonrası Kilitlendi

wfurkan

Üye
Arkadaşımın yurt dışı Xiaomi Redmi Note 10 pro(mi 10 pro) telefonundaki herhangi bir şekilde erişimi olmayan Mi hesabını kaldırmak için herşeyden bihaber Mi hesabını kaldırır umuduyla telefonu sıfırladım. Şimdi cihaz kilitlendi açmak için Mi hesabı şifresi istiyor fakat dediğim gibi ne yazık ki hem mail adresine hem telefona erişimimiz yok.Sallama bir mail girilmiş. Bu mi hesabı kilidini nasıl aşarım, kırarım? Telefoncular 700 lira gibi bana göre uçuk fiyatlar istiyor. (Uzaktan daha makul bir ücrete yapabilecek varsa ücretli yaptırabilirim)

Telefonun bootloader kilitli. Usb hata ayıklaması kapalı.

@ysfzyemr hocam forumda bunun gibi sorunları Tr Tools Pro ile çözdüğünüzü gördüm de benim sorunumu çözebilir misiniz? Ücreti ne kadar olur?

@ysfzyemr hocam forumda bunun gibi sorunları Tr Tools Pro ile çözdüğünüzü gördüm de benim sorunumu çözebilir misiniz? Ücreti ne kadar olur?
Merhabalar, bu modelin maalesef sadece çözümü yetkili hesap ile mi account kaldırma işlemini uygulamak.

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları ücretli olarak giderilir.

Whatsapp İrtibat Numaramız:

542 812 07 24

Telegram Adresimiz:

https://t.me/Gsmturkey

wu4qJ4.png
İşlemlerin yapılabilmesi için Bilgisayar gere

Geri
Üst Alt