Yardım Xiaomi Redmi Note 10 Pro (Sweet) Şebeke Sorunu

demo55

Üye
Redmi Note 10 Pro (Sweet) modeli bl acık makınaya eng rom yukledım qcn aldım numara yazdım efs yedegını almayı unuttum sımdı bı turlu sebeke getıremıyorum makınaya nasıl bı yol ızlemem lazım dft de butun yontemlerı denıyorum olmuyor sebeke gelmıyor. kendı qcn sını dırek ıcıne atıyorum gene sebeke vermıyor.

repair network seçeneğini denedin mi ?

denedım gene olmadı tr toll den de denedim yok gelmıyor

modele uygun eng modemi fastbottan yüklemezsen şebeke ve wifi gelmez

fikir vermesi açısından. modem yükledinmi ? aldığın qcn yedeğini geri yükledin mi dftpro dan.
Evet kendi qcn si ile ve dft nin repair network özelliğiyle ayrıca forumda bulduğum aynı konuda paylaşılmış farklı bir qcn ile denedim sorun baseband parçasında gibi duruyor . 112 araması yapmıyor cihaz . Müsait bir zamanımda basebandı söküp tamir etmeyi deneyeceğim .
Repair işlemini eng de değil globalde yaptım . Bulduğum bir kaç eng modemi flashladım sonuç yine değişmedi .

bdft den gerı yukledım network repair de yapdım eng rom dada gelmıyor sebeke qcn geri yukledım gene gelmedı

bdft den gerı yukledım network repair de yapdım eng rom dada gelmıyor sebeke qcn geri yukledım gene gelmedı
Aynı modelse güvendiğim bir ustam baseband arızasının kronik olduğunu söylemişti . Muhtemelen basebandı söküp tekrar ayak dökülürse çalışabilir .

112 ye baglanıyor makına baseband saglam da sebeke ı turlu verımıyor

Redmi Note 10 Pro (Sweet) modeli bl acık makınaya eng rom yukledım qcn aldım numara yazdım efs yedegını almayı unuttum sımdı bı turlu sebeke getıremıyorum makınaya nasıl bı yol ızlemem lazım dft de butun yontemlerı denıyorum olmuyor sebeke gelmıyor. kendı qcn sını dırek ıcıne atıyorum gene sebeke vermıyor.
Cihazın ayarlar telefon hakkında tüm özellikler model kodu yazar onun resmini atarmısınız.​

Geri
Üst Alt