Yardım Xiaomi Redmi Note 10 Tucana IMEI Repair İşlemi

hasanalay

Üye
selamun aleyküm 2 simde kapanmıs note 10 var elimde bl açık degil o yüzden arka kapak actım edl mod üzerinden yapayım dedım tool olarak hydra var yalnız note 10 içinde yok flash mod üzerinden eng rom yazdırayım dedım yazdırmıyor model seçemedigim için wipe çekicem gene cekmıyor nasıl bir yol izlemem lazım acaba tesekkürler

Note 8 vb. modeller de chip olayı vardı chipe uygun eng rom yüklemek lazım yksa brick oluyor.

selamun aleyküm 2 simde kapanmıs note 10 var elimde bl açık degil o yüzden arka kapak actım edl mod üzerinden yapayım dedım tool olarak hydra var yalnız note 10 içinde yok flash mod üzerinden eng rom yazdırayım dedım yazdırmıyor model seçemedigim için wipe çekicem gene cekmıyor nasıl bir yol izlemem lazım acaba tesekkürler
hydra tool telegram kanalına yaz sana yardımcı olurlar hemen

Şuan ufi ile yükleniyor veya yetkili mi hesabıyla yükleyebiliriz. Yukardaki numaradan iletişime geçerseniz yardımcı oluruz.

hydra tool telegram kanalına yaz sana yardımcı olurlar hemen
yabancı degilmi ordaki herkes bana nasıl yardımcı olacaklar
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Şuan ufi ile yükleniyor veya yetkili mi hesabıyla yükleyebiliriz. Yukardaki numaradan iletişime geçerseniz yardımcı oluruz.

yetkili hesabı kendım satın alsam izleyecegım yol hakkında yardımcı olurmusunuz s-unlockdan satin alsam

Son düzenleme:

yetkili hesabı kendım satın alsam izleyecegım yol hakkında yardımcı olurmusunuz s-unlockdan satin alsam
Mi flash la yaparken yetkili hesap istemiyorum ordanngiris yapinxa yüklemeye başlaması gerek

Satın alınmıyor,tek seferlik yükleme yapılabiliyor.Başka siteler hakkında referans veremiyoruz.Biz kendimiz tek seferlik flash için kiralıyoruz oraya bakabilirsiniz.

Geri
Üst Alt