Yardım Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G Modem Dosyası Lazım

adem2541

Üye
herkese iyi günler arkadaşlar, telefona güncelleme yaptıktan sonra recovery modda sürekli restart yapıyor, modem dosyası lazım, şimdiden herkese teşekkürler
redmi note 12 pro 5g
(22101316g - ruby global)
v14.0.6.0.SMOMIXM

telefon nv data is corrupted hatası veriyor ve durmadan recovery modda restart atıyor, araştırmalarıma göre modem dosyasını fastboot modda yüklemek gerekiyormuş

uygun lazımı indirip denesen daha temiz olur hocam
kusura bakma ne demek istediğini anlamadım

telefon nv data is corrupted hatası veriyor ve durmadan recovery modda restart atıyor, araştırmalarıma göre modem dosyasını fastboot modda yüklemek gerekiyormuş

kusura bakma ne demek istediğini anlamadım

modem ile alakası yok dft pro var ise çift sim yazın cihaz açılacak.

modem ile alakası yok dft pro var ise çift sim yazın cihaz açılacak.
bu telefonlarda dft ile yazma işlemi kalıcı olmuyormuş, direnç değişimi yapılması gerekiyormuş, geçici çözüm için de 60-70$ veip programı almak işime gelmiyor açıkcası, öncelikli amacım telefonu normal çalışır hale getirmek, imei değişim işi sonraki iş, yada sanırım en iyisi teknik servise götürüp direnç değişdirttip 1200-1300 tl vermek :(((

bu telefonlarda dft ile yazma işlemi kalıcı olmuyormuş, direnç değişimi yapılması gerekiyormuş, geçici çözüm için de 60-70$ veip programı almak işime gelmiyor açıkcası, öncelikli amacım telefonu normal çalışır hale getirmek, imei değişim işi sonraki iş, yada sanırım en iyisi teknik servise götürüp direnç değişdirttip 1200-1300 tl vermek :(((
direnç değişmeden kalıcı * sıfırlamada gitmeyen* şekilde yaparız. güncellemede tekrar silinir tabi. yukarıdaki numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Geri
Üst Alt