Çözüldü Xiaomi Redmi Note 12 Pro Ruby "The system has been destroyed" Hatası

rekuerest

Üye
İmei repair sonrası redmi 12 Pro ruby 5 g The system has been destroyed bu hatada kalıyor

Çözüldü Çin yazılımı yükledim şebeke vardı bl randevu aldım 1 hafta sonra bl actıktan sonra tekrar imei yazdırılacak

ruby_images_V13.0.4.0.SMOCNXM_20221024.0000.00_12.0_cn_chinatelecom_56c305474b İndirilen yazılım

Son düzenleme:
Bu tür ücretli dosyalar VIP bölümünde mevcut. Dosyalardan faydalanabilmeniz için VIP üye olmanız gerekmektedir.

Bu tür ücretli dosyalar VIP bölümünde mevcut. Dosyalardan faydalanabilmeniz için VIP üye olmanız gerekmektedir.

Agam yardımcı olabılecek yokmu saun vip olacak durumum yok

aleyküm selam yedekleri geri yükle formatt al şeklinde içindekinin aynı yazılımı yükle direk açılır sorunsuz. yada ime le alakalı işlem yapılmadıysa direk yazılım yükle yine açılması lazım. simlock açılmadığı için bu hatayı veriyor.

aleyküm selam yedekleri geri yükle formatt al şeklinde içindekinin aynı yazılımı yükle direk açılır sorunsuz. yada ime le alakalı işlem yapılmadıysa direk yazılım yükle yine açılması lazım. simlock açılmadığı için bu hatayı veriyor.
imei den sonra yaptı bunu yazılım yukleyincede nv data dusuyor yedek yüklüyorum tekrar aynı hata The system has been destroyed tahminimce içinde imei silmiyor orjinaline dönmüyor o yüzden The system has been destroyed bu hataya dusuyor BL açmanın yolunu bulmadan zor gibi ya

Cihaza çin yazılımı yükle ustam. Bootloader kilidi açmak için süre başlat isterseniz.

Son düzenleme:
Çözüldü Çin yazılımı yükledim şebeke vardı bl randevu aldım 1 hafta sonra bl actıktan sonra tekrar imei yazdırılacak
ruby_images_V13.0.4.0.SMOCNXM_20221024.0000.00_12.0_cn_chinatelecom_56c305474b

ruby_images_V13.0.4.0.SMOCNXM_20221024.0000.00_12.0_cn_chinatelecom_56c305474b

reis bl randevu nereden nasıl alınıyor birebir aynı sorun bende de mevcut ayrıca çin yazılımını hangi araç ile yükledin adımları nelerdir

aynı hatayı alıyorum çin yazılımı yükleyeceğim ama fastboot a girince 10 saniye sonra kendi kendine kapanıp açılıyor ustaların çözümü var mı bu durumun

aynı hatayı alıyorum çin yazılımı yükleyeceğim ama fastboot a girince 10 saniye sonra kendi kendine kapanıp açılıyor ustaların çözümü var mı bu durumun
MTK modda Convert yazılımı yükleyin.​

Geri
Üst Alt