Yardım Xiaomi Redmi Note 13 Pro + Bootloader Unlock Sorunu

feyz34

Üye
unlock için gün almaya çalışıyorum the system is being upgraded pleas try again later sürekli bu hatayı alıyorum farklı sim kartta denedim çözümünü bilen ustalarımdan yarım bekliyorum teşekkürler hayırlı işler

unlock için gün almaya çalışıyorum the system is being upgraded pleas try again later sürekli bu hatayı alıyorum farklı sim kartta denedim çözümünü bilen ustalarımdan yarım bekliyorum teşekkürler hayırlı işler
Bazıları inat ediyor açılmıyor. Server üzerinden açmak lazım. Veya müşteri hizmetleri ile görüşmek lazım.​

Merhaba hocam ayni problem bendede var , problemi cozebildinizmi?

Benimde haberdar edersiniz sevinirim

Eğer cihazınız çin versiyonu ise boşu boşuna mi community uygulamasindan gün almaya çalışmayın. O yöntem global cihazlar için geçerli

çin versiyonu nasıl olacak ustam yöntemi var mı ?
Ben hyperos yükledim yine aynı uyarıyı veriyor uygulamadan kilidt iznide aldım yine aynı şuan araştıriyoruz bekleyip göreceğiz

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-02-17-00-43-59-151_com.mi.global.bbs.jpg
    Screenshot_2024-02-17-00-43-59-151_com.mi.global.bbs.jpg
    593.6 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_2024-02-17-00-40-10-549_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2024-02-17-00-40-10-549_com.android.settings.jpg
    470.5 KB · Görüntüleme: 40
Aceleye gerek yok daha 8 ay siteleri var. İllaki zamanla hepsi netleşir.​

iyigünler
acaba redmi note 13 pro+ kapalı bootloader le global rom flash yapmak mümkünmü sormamış denemiyeyim dedim

******** gruplarda bir ara video izledim mi topluluk diye bir uygulama var ordada başvuru sayfası var ordan başvuru yaparak çözmüşler ama denemedim hiç belki deneyebilirsiniz.

Geri
Üst Alt