Çözüldü Xiaomi Redmi Note 6 Pro Brick Olmuş Telefonu Kurtarma

@Gsm_Azerbaycan
peki tam olarak bu dosya nedir ? nasıl kurtarıyor açıklayabilir misiniz ?

@Gsm_Azerbaycan
peki tam olarak bu dosya nedir ? nasıl kurtarıyor açıklayabilir misiniz ?
dun rahat bi sekilde yapdim umt ile mega da verdiyim dosyayi telfona yukluyoruz lite ya da biri telfon mi yazib kalacak sonra telfonu mi assiant rejimine aliyoruz mi flas pro ile rom atiyoruz is bitdi ola bilir telfon yene recoverye dusun kormkayin reset yapib yeyniden basladin telfon acilacaq

Elime gelirsen problem yok videosunu cekib paylasirim.ne vurdumsa telfon unbrik olamadi sonunda bu file yeniden kurdum is tamam

Hocam selamlar umt nedir? Cihazım redmi note 6 pro hardbrick oldu. Edl modda bekliyor. İçinde yazılım yok. Mi logosu filan hiçbir şey gelmiyor sadece bilgisayara ilk taktığımda bildirim ışığı beyaz olarak yanıp sönüyor. Sonra bende güç tuşuna biraz uzun basınca Bilgisayar Qualcoom... 9008 olarak okuyor telefonu mi flash denedim ama hata veriyor. Bu arada bootloader kilidi kapalı. miflash çok zararlı hata veriyor.

Hocam selamlar umt nedir? Cihazım redmi note 6 pro hardbrick oldu. Edl modda bekliyor. İçinde yazılım yok. Mi logosu filan hiçbir şey gelmiyor sadece bilgisayara ilk taktığımda bildirim ışığı beyaz olarak yanıp sönüyor. Sonra bende güç tuşuna biraz uzun basınca Bilgisayar Qualcoom... 9008 olarak okuyor telefonu mi flash denedim ama hata veriyor. Bu arada bootloader kilidi kapalı. miflash çok zararlı hata veriyor.
UMT Box Ücretli Bi Aracttır Genelde Cep Telefonu Yapan Yerlerde Mevctutur Hocam

hocam bunu umt den nsl flaşlcm acil yardim edin cihaz hard brick oldu prog_emmc_GSM_AZERBAYCAN_lite emmce note6 pro gsm_azerbaycan var nsl flaşlcm

telfonu edl moda alib

MEGA
bunu telfona yaziyoruz sonra telfonu mi assiant rejimi salib mi flash tool pro ile rom yukluyoruz bitdi

MIUI ROM for Redmi Note 6 Pro - MIUI Downloads - Xiaomi MIUI Official Forum
selam aleykm hocam elimde xiaomi redmi note 6 pro var ben buna umt ile qcn dosyasi yazarkn brick etim sonra yedek aldğm efs sini tekrar flaşldm umt yle sonra açildi ama locked uyarisi geldi cihazi kapatm birdaha açilmadi qualcom modunda goruyor ama elimden geleni yaptm yaklşk 7 tane rom flaşladm hatasiz aldi yine açlimadi ne yaptiysam hiç açilmadi sizn dediğnz dosyayi nsl flaşlcm bilmiyorm verdiğnz klasorde 2 tane mbn dosyasi var bunu umt ile cihaza nasil yazacğmi bilmiyorm yine ayni yine ayni size zehmet yardm edin muşteriyi yaklşk 1 haftadir bekltyorm

selam aleykm hocam elimde xiaomi redmi note 6 pro var ben buna umt ile qcn dosyasi yazarkn brick etim sonra yedek aldğm efs sini tekrar flaşldm umt yle sonra açildi ama locked uyarisi geldi cihazi kapatm birdaha açilmadi qualcom modunda goruyor ama elimden geleni yaptm yaklşk 7 tane rom flaşladm hatasiz aldi yine açlimadi ne yaptiysam hiç açilmadi sizn dediğnz dosyayi nsl flaşlcm bilmiyorm verdiğnz klasorde 2 tane mbn dosyasi var bunu umt ile cihaza nasil yazacğmi bilmiyorm yine ayni yine ayni size zehmet yardm edin muşteriyi yaklşk 1 haftadir bekltyorm
UMT Dongle ile yüklenir ama kredi almanız lazım. Kredili şekilde yüklenir.​

Geri
Üst Alt