Yardım Xiaomi Redmi Note 6 Pro Yazılım Yükleme

• Konbuyu başlatan amigangsta?
  • Başlangıç tarihi
@amigangsta?, Pili çıkarmadan eğerki test point yapmaya çalışırsanız o şekilde zarar görebilir. Sizin cihaz zaten o modda takılı kalmış.

Evet, endişe edecek birşey yok. Aynı durumları bende yaşadım.

Evet, endişe edecek birşey yok. Aynı durumları bende yaşadım.
Teşekkür ederim rom iniyor insin denicem flaşlamayı :( Miracle Boxda FireHose yerinde otomatik prog_emmc_firehose_8909_ddr.mbn seçili orayı değişmem gerekiyor mu? ne kadar sürüyor bide flaşlama süresi

Evet değiştirin, o şekilde dosyayı bulmuyor.@amigangsta?,

@amigangsta?, Uzaktan Teamwiwer ile yardımcı olmaya olurum ama sitede özel mesaj atmak yasak sizinle bağlantıya geçme şansım maalesef mümkün değil. Ancak site adminleri izin verirse bizi irtibatlar ise belki olabilir. Takıldığınız nokta nedir resim paylaşırsanız bilgi vermeye çalışırım.

@trgtsyg1, Romumda sizinki gibi sonunda .mbn olan bir dosya yok .elf var :( o yüzden programmerde bir şey seçemiyorum

@trgtsyg1, Hocam Programmerin yanındaki 3 noktaya tıkladım (write flashın altındaki programmer) Dosya tipini firehoseden all filese çevirip bana verdiğiniz romun içine attığım dosyayı seçtim. Flaşlama yapayım mı?

Evet doğrudur. Aynı dosyanın Elf uzantılısı.

Evet doğrudur. Aynı dosyanın Elf uzantılısı.
Definition Applied
Starting..
Reading Info..
Auto Detection Disabled..
SerialNumber: 0x34c982a8
MSM_HW_ID: 0x000cc0e1
OEM_PK_HASH: 0xa7b8b82545a98eca23d6e9105fb464568d1b5828264903441bdef0cd57e3c370
SBL SW Version: 0x00000004
Starting Download Mode Flashing (New Method)..
Memory type : Emmc
Writing Flash Programmer..
Writing Flash Programmer : C:\Users\Bahad?r\Desktop\tulip_global_images_V10.3.2.0.PEKMIXM_20190426.0000.00_9.0_global\images\prog_emmc_firehose_Sdm660_ddr.elf
Waiting for Flash Programmer to Boot..
Error : Failed to Get Response..
Make Sure You Have Selected Correct Port..
Device Handshake [0x1] - Skipped..
Warning : Flash Programmer Write Failed - Skipping..
Error : Failed to Get Response..
Make Sure You Have Selected Correct Port..
All Done...
Hint : Disconnect Phone - Remove/Install Battery
>>Process Done...

Cevap vermemiş tekrar deneyin. Usbden sökün cihazı tekrar deneyin. Programa Start basıp öyle bağlayın.

PCye bağladığınız anda Qualcoom QLoader 9008 diye görüyor mu?

Geri
Üst Alt