Bilgi Xiaomi Redmi Note 7 Brick Çözümü

bildiğim kaadarıyla artık son güncellemelerde çimerada işe yaramıyor yetkili hesabı lazım olabilir dosya ve driverde hata olmadığı halde
telefon mi account kaldırmak için yazılım yüklerken oldu bu şekilde ama daha öncesinde chimera ile attığımda açmıştı tekrar remove account dosyasını flashlarken kapandı edl moda giriyor chimera görüyor yazılımı başlatıyorum bataryayı çıkarıp tak uyarısı veriyor...

telefon mi account kaldırmak için yazılım yüklerken oldu bu şekilde ama daha öncesinde chimera ile attığımda açmıştı tekrar remove account dosyasını flashlarken kapandı edl moda giriyor chimera görüyor yazılımı başlatıyorum bataryayı çıkarıp tak uyarısı veriyor...
bataryayı çıkartık geri takmayı denedinizmi

chimera z3x sigma miracle

Eld Alıp Chimera İle Yazılım Yükelmesi Yapabilrsiniz[/QUOTE
deniyorum ama sürekli bu hatayı alıyorum
Error! We couldn't connect to Qualcomm programmer!
The phone is in an invalid state, please reconnect the USB cable and reboot it manually!

türkçe manası şu
Hata! Qualcomm programcısına bağlanamadık! Telefon geçersiz bir durumda, lütfen USB kablosunu yeniden bağlayın ve manuel olarak yeniden başlatın!

türkçe manası şu
Hata! Qualcomm programcısına bağlanamadık! Telefon geçersiz bir durumda, lütfen USB kablosunu yeniden bağlayın ve manuel olarak yeniden başlatın!
evet baktım ama bi anlam veremedim

Qualcomm programcısına bağlanamadık!
acaba şuan sunucudamı problem var

Bazı cihazlada yetkili mi hesabı ister böyle olduğu zaman bataryayı çıkarın 30 dk sonra tekrar deneyin

telefon hiç açılmıyor logo hiç gelmiyor edl moda giriyor chimera telefonu görüyor ama yazılımda hata alıyorum acaba yetkili hesap mı almam gerekiyor
Yetkili Hesaplar Şuan Malesef Durduldu

Geri
Üst Alt