Merhaba Gsm Turkey Üyeleri Sizlere Xiaomi Redmi Note 7 Cihazında Wifi'a Bağlanamama Sorununun Çözümünü Anlatacağım;
  1. Cihaza Twrp yükleyin ve aşağıda vermiş olduğum yazılımı İnstall kısmından yükleyin
  2. Cihaz açılınca wifi'a bağlanacaktır
  3. Global rom'a dönmek için aşağıda vemiş olduğum yazılımı mi flash tool ile fastboot moddan atın
  4. Cihaz açılınca eskisi gibi kullanabileceksiniz

Son düzenleme:
Ustam verdiğiniz linklerde ki işlemleri deneyince cihaz soft brick oldu şu an EDL modu dışında cihaz açılmıyor ve ne MiFlash ne BST ne de Chimera yazılım atamıyor cihaza CN ve Global ROM'lar denendi sonuç aynı...
Sorun çözüldü mü?​

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Xiaomi Redmi Note 7 Lavender cihazının FRP Reset işlemi nasıl yapılır onu anlatacağım

Bu işlemi yapabilmek için elinizde Chimera Tool olması lazım. Bu araç ücretli bir araçtır

Cihazı EDL moda alın ve Chimera üzerinden FRP Reset'e basın işlemin bitmesini bekleyin

FRP Reset
Gizli İçerik
Kod:
Chimera Mobile Phone Utility version: 22.89.1233 @ 2019-11-11

Delete FRP partition
Preparing Qualcomm programmer
Gathering device info
Downloading Qualcomm programmer
Connecting to Qualcomm programmer
Reading GPTs
Clearing FRP lock
Delete frp partition
Finished at local time: [11.11.19 12:13:25]
WorkID: 78944556

Son düzenleme:
evet sorunu çözdüm. Siyah ekran olmasına rağmen fastboot moduna aldım ve mi flash ile yazılım attım. sonrasında ekran açıldı. UMT Dongle ile imemi repair işlemlerini tamamladım.
hangi rom ve rootu kullandınız ustam lınk verebılır mısınız aynı sorun benım basıma geldı unlock patch yaptım umt ıle sıyah ekranda kaldı bende repair için ugrasıyorum

hangi rom ve rootu kullandınız ustam lınk verebılır mısınız aynı sorun benım basıma geldı unlock patch yaptım umt ıle sıyah ekranda kaldı bende repair için ugrasıyorum
Unlcoktan sonra Özel Dosya Var Yazılım Yükelemeye Gerek Kalmadan Tek Tıkla Acılır Cihaz

Geri
Üst Alt