selam redmi note 7 lavenedr mi acconts paylasdiginiz rom la kaldirildi fakat simdi frp yontemlerin hic bir calismiyor nasil coze bilirim
Fastboot moda alın ve minimal adb fastboot'tan
Kod:
fastboot erase frp
fastboot reboot
komutunu girin

Merhaba Gsm Turkey Üyeleri Sizlere Xiaomi Redmi Note 7 Lavender Cihazına Ait Yazılımı Paylaşacağım;

Chimera - Mi Flash vb. Programlar Yükleme Yapabilirsiniz
Yazılımı Yüklemenden Önce Data Yededeğinizi Alın Cihaz Sıfırlanacaktır

MIUI version : V11.0.4.0.PFGMIXM

Android version : 9.0

Gizli İçerik

ustam ben düzenleyemedim flash_all dosyasını yardımcı olabilirmisin aynı sorundan muzdaribim

flash_all dosyasını düzenleyemedim yardımcı olabilecek varmı ?

Bu verdiğim linkten np++ programını indirip flash all dosyasını onunla açıp baştaki satırları flash yazan yere kadar atlayıp flash satırlarını tek tek kopyala yapıştır Enterle. Olmadı zaten bir tanesini düzenleyip konuya ekledim. Konuda spoyler içindeki satırları tek tek uygula

sorun chimeradan edl mood üzerinden yazılım yükleyince düzeldi note 7 ,mi 8 lite denenmiştir kilitleri açıldı teşekkürler

sorun chimeradan edl mood üzerinden yazılım yükleyince düzeldi note 7 ,mi 8 lite denenmiştir kilitleri açıldı teşekkürler
İşlemden sonra kilit açılıyor zaten. Sorun görüntünün gelmemesi (boot patch). Konuyu revize etmek gerek. Uğraştığım kadarına gerek yoktu. Flash all dosyasında np++ ile açıp tanım satırlarını silip öyle kaydet sonra batch dosyasını tıkla fastboottan tertemiz kurulum yapsın. Yada twrp flash + orj boot yazdır tamamdır

İşlemden sonra kilit açılıyor zaten. Sorun görüntünün gelmemesi (boot patch). Konuyu revize etmek gerek. Uğraştığım kadarına gerek yoktu. Flash all dosyasında np++ ile açıp tanım satırlarını silip öyle kaydet sonra batch dosyasını tıkla fastboottan tertemiz kurulum yapsın. Yada twrp flash + orj boot yazdır tamamdır
hepsini denedim açılmadı acaba benmi yapamadım bilemedim ama dediğim gibi sorun bu şekil çözüldü teşekkürler.

redmi not 7 telefonuma efs yedeğini geri yükledim yükleme yapınca wifi gittti ne yaptıysam gelmiyor

Ekli dosyalar

• InkedScreenshot_2020-03-05-16-20-55-256_com.android.settings_LI.jpg
    InkedScreenshot_2020-03-05-16-20-55-256_com.android.settings_LI.jpg
    531.5 KB · Görüntüleme: 14
ustam bu dosyayı yükler umt den edl moda wifi gelecektir

Ekli dosyalar

• Redmi Note 7 Remove MI Account - FRP And FIX WIFI File By (Support.HalabTech.Com).zip
    333.6 KB · Görüntüleme: 24
o zaman cihaza kople global rom yükle mi flas yada eft den

Geri
Üst Alt