Benim telefonda aynı durum var
Telefon tam açılacakken orjinal recovery ye dmnüyor
Fastboot açılıyor ama lock olduğundan hiç bir şey yapmıyor
begonia olarak geçiyor
Çin ve global yükleniyor
çok şey denedim ama yapamadım
orjinal recoveryden progamn yardımıylan rom yükleniyor lakin değişen bir şey yok durum aynı
tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar

Benim telefonda aynı durum var
Telefon tam açılacakken orjinal recovery ye dmnüyor
Fastboot açılıyor ama lock olduğundan hiç bir şey yapmıyor
begonia olarak geçiyor
Çin ve global yükleniyor
çok şey denedim ama yapamadım
orjinal recoveryden progamn yardımıylan rom yükleniyor lakin değişen bir şey yok durum aynı
tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar
Daha önce Repair işlemi yapıldı mı?

Evet yapıldı
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Sanırım tekrar unlock yapılması lazım

Evet yapıldı
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Sanırım tekrar unlock yapılması lazım
Elinizde Umt Dongle Varsa Unlock Yapıp Ardından İstediginiz Firmwareyi Yükleyip Yapabilirsiniz.

Usta aslında buna da gerek yok bak umt fastboot u aç orada note 7 yazılım at atında umt bir yerde hata verir atmaz(ama cihazı mi 6x den note 7 ye çevirir) sonra mi Flash ile yazılım at hayırlı olsun ?

Xiaomi Redmi Note 7 Eng Firmware Rom

Xiaomi-Redmi-Note-7-Pro.jpg

Bu dosya cihaza IMEI repair işlemi veya brick olmuş cihazı onarmak için kullanılır. Ayrıca EFS onarımı da yapmaktadır.

Dosyayı 2 şekilde yükleme yapabilirsiniz.

1. Cihazınız unlock olmalıdır.

2. Cihazınızın içini açıp edl moda alıp yetkili mi hesabı veya UFİ Dongle ile yükleme yapabilirsiniz.

Gizli İçerik

Moderatör tarafında düzenlendi:
not 7 telefona pixel rom kurmuştum sonra stock rom yükledim cihazı bul depolama alanı hasarlı cihaz güvenli değil diyor tekrar twrp kurdum twrp wipe data yaptım tekrar fast boot la rom kurdum yine aynı oldu tekrar deniyorum başka çözümü varmı

not 7 telefona pixel rom kurmuştum sonra stock rom yükledim cihazı bul depolama alanı hasarlı cihaz güvenli değil diyor tekrar twrp kurdum twrp wipe data yaptım tekrar fast boot la rom kurdum yine aynı oldu tekrar deniyorum başka çözümü varmı
bootloader açıkmı

resim atarmısnı ..aldıgınız hatanın resmını

Geri
Üst Alt