Tavsiye Xiaomi Redmi Note 8 Ginkgo Açılmıyor

battal46

Yasaklı
Merhaba arkadaşlar redmi note 8 sm6125 cihazda ön kamerayi temizlemek için arka kapagi açtim kamerayi temizledim taktim cihaz acilmiyor chimera ile yazilim yükledim yine acmadi pc cihazi sadece edl modda görüyor ve kabloyu taktiginda cihaz edl le moda geciyor yardimci olurmusunuz şimdiden teşekkurler

Ekli dosyalar

• 20210519_150003.jpg
    20210519_150003.jpg
    3.8 MB · Görüntüleme: 17
Merhaba arkadaşlar redmi note 8 sm6125 cihazda ön kamerayi temizlemek için arka kapagi açtim kamerayi temizledim taktim cihaz acilmiyor chimera ile yazilim yükledim yine acmadi pc cihazi sadece edl modda görüyor ve kabloyu taktiginda cihaz edl le moda geciyor yardimci olurmusunuz şimdiden teşekkurler
Merhaba ustam, cihazda sıvı temas emaresi var mı ve kameraları çıkartıp cihazı çalıştırmayı denediniz mi ?

Merhaba ustam, cihazda sıvı temas emaresi var mı ve kameraları çıkartıp cihazı çalıştırmayı denediniz mi ?
denedim usta maalesef edl modda tepki veriyor ancak
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

sıvı temas yok usta cihaz çalışıyordu kamerayı temizlemek için arka kapagı açtık sadece cihaza hiç bir şekilde dokunulmadı

umt ile edl modunda romu geri okumak oluyormu

umt ile edl modunda romu geri okumak oluyormu

Efs silmeyen eng rom atın veya efs yedeği alıp efs silen ENG atın cihaza. Amaç ENG romda cihazın çalışıp çalışmayacağını görmek. Eng romda da çalışmıyorsa cihaz, sorun donanımsaldır. Kamera temizlenirken kamera içinde sıvı kaldıysa o da cihazı sapıttırır. Kamerayı soketinden çıkarıp öyle açmayı da deneyin cihazı. Ancak yazılımsal çıkacağını sanmıyorum.

Geri
Üst Alt