İstek Xiaomi Redmi Note 8 MBN Programmer Dosyası

• Konbuyu başlatan dbgpro
  • Başlangıç tarihi
D

dbgpro

redmi note 8 için MBN programmer dosyasını acil bulabilecek paylaşabilecek varmı acaba note 7 için mevcut ama note 8 e bulamadım yardımcı olursanız çok memnun olurum

@silivriserdar, arkadaşın cihazı susmuş. Sadece Qloader düşüyor. Yazılım atılması için bu dosya gerekiyor. Mevcutsa paylaşabilir misiniz?

@silivriserdar, arkadaşın cihazı susmuş. Sadece Qloader düşüyor. Yazılım atılması için bu dosya gerekiyor. Mevcutsa paylaşabilir misiniz?
O dosya yazılımın içinde mevcut. Ama o dosya ile yükleme yapamazsınız. Yetkili mi hesabı lazım.

Cihaz unlock ise ve fastboot moda giriyorsa o zaman farklı yöntemler mevcut.​

eğer sizde mevcutsa paylaşabilirseniz çok sevinirim telefon hiç bir şekilde açılmıyor tek çarem bu dosyayı bulabilmek

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yukarıda da yazdım. Bu cihaza ancak yetkili mi hesabı ile yazılım yüklemesi yapılır. Yetkili mi hesabı 15 dolar.​

@silivriserdar, yazılımın içinde yer alan elf uzantılı oluyor. Cihazdan basit bir şekilde çekilirse ben çeker paylaşırım.

Yukarıda da yazdım. Bu cihaza ancak yetkili mi hesabı ile yazılım yüklemesi yapılır. Yetkili mi hesabı 15 dolar.​
anladım teşekkür ederim fakat arkadaş aynı sorunu note 7 de yaşamış ve bir yöntem ile sorunu bu MBN dosyası sayesinde çözmüş aynı işlemi bende yapacağım fakat note 8 için bulamıyorum

@silivriserdar, yazılımın içinde yer alan elf uzantılı oluyor. Cihazdan basit bir şekilde çekilirse ben çeker paylaşırım.
dostum ne yaptın kusura bakma rahatsız ediyorum ama heyecanımı maruz gör bir an önce halletmek istiyorum o yüzden de sabırsızlanıyorum nasıl gidiyor bakabildiniz mi acaba varmı bir gelişme

Note8 Gingkgo yazılımını indir. Tardan ayıkla zaten içerisinde loader dosyasını göreceksin.Ama ustamız sana söylemiş loader gönderebilmek için yetkili mi hesabı gerek.Bende 2 adet mi9T var çökmüş ve 2 aydır yatıyor.Hersey göründüğü gibi kolay olsaydı o cihazlar vitrinimde olurdu maalesef. geçmiş olsun.

Note8 Gingkgo yazılımını indir. Tardan ayıkla zaten içerisinde loader dosyasını göreceksin.Ama ustamız sana söylemiş loader gönderebilmek için yetkili mi hesabı gerek.Bende 2 adet mi9T var çökmüş ve 2 aydır yatıyor.Hersey göründüğü gibi kolay olsaydı o cihazlar vitrinimde olurdu maalesef. geçmiş olsun.
@trgtsyg1, anladım teşekkür ederim fakat trgtsyg1 olan arkadaş bir yöntem ile aynı sorunu note 7 nin MBN dosyasını kullanarak çözmüş bende o şekilde halledeceğim ama note 8 için o dosyayı bulamıyorum @Negative,

note 7 e ait dosyayla denedim sonuç bu %0 da kaldı ilerlemiyor demekki note 8'e ait olması şart
@adnanmirsad56,

Adsız.jpg

nasıl bulunur ne yapmamız lazım söyleyin şuan note 8 yapacağım bulabbilirsem alayım(uzaktan bağlantı ile yapacağım)
valla dostum note 8 in mbn dosyası varmış nerden nasıl temin edilir bilmiyorum onu bulabilsem halledicem sorunu büyük ihtimalle ama

valla dostum note 8 in mbn dosyası varmış nerden nasıl temin edilir bilmiyorum onu bulabilsem halledicem sorunu büyük ihtimalle ama
şuan note 8 yapacağım ortalama 1 saat sürer , nasıl bulunacağını anlatın uzaktan bağlantı ile bulabilirsem atayım size

şuan note 8 yapacağım ortalama 1 saat sürer , nasıl bulunacağını anlatın uzaktan bağlantı ile bulabilirsem atayım size
valla süper olur ben bilemiyorum nereden bulunur fakat bilen varsa rica ediyorum yardımcı olursa sevinirim bu alttaki dosya gibi note 7 e ait arkadaş bu dosyayla note 7 i çözmüş bu yöntemle buna benziyordur dosya bu şekilde yola çıkarak belki bulabilirsiniz note 7ninkinin ismi (prog_emmc_firehose_Sdm660_ddr.mbn) @Nurulika,
Bilgi - Xiaomi Redmi Note 7 Brick Çözümü

Ekli dosyalar

• prog_emmc_firehose_Sdm660_ddr .rar
    226.9 KB · Görüntüleme: 86
Galiba note 8 e ait dosyanın ismini buldum ona mı ait emin değilim prog_emmc_firehose Sm6125 ddr.elf olarak ginkgo yazılımın içinde var fakat bize mbn uzantılı olanı lazım eğer ismi buysa ve o uzantıda nasıl alınır bilemiyorum. elf uzantısını mbn olarak değiştirince olmuyor orginali lazım denedim :)
Adsız2.jpg

@Nurulika, @trgtsyg1,

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar telefon da bu sabah bir gelişme var artık güç düğmesine basılı tuttuğum da beyaz renk bildirim ışığı sürekli yanıp sönüyor elimi bırakınca duruyor bu ne demek oluyor şimdi.Şarjı bitince açılır diyenler vardı diğer konularda acaba şarjı mı bitiyor yada bitti mi şarja taktım ama şarja takınca da sürekli olarak ışık yanıp sönüyor düne kadar en ufak ışık belirtisi bile yoktu

Geri
Üst Alt