Yardım Xiaomi Redmi Note 8 Pro Hard Brick Oldu

tunasahinn

Üye
Merhabalar, elime bir Note 8 Pro geçti, MIUI 11 sonrasında kendiliğinden hard brick olmuş. Bu iş için sanırsam yetkili hesabı gerekli, ne yapmalıyım? Kaç ₺'ye satılır, güvenilir bulduğunuz bir site var mı?

Merhabalar, elime bir Note 8 Pro geçti, MIUI 11 sonrasında kendiliğinden hard brick olmuş. Bu iş için sanırsam yetkili hesabı gerekli, ne yapmalıyım? Kaç ₺'ye satılır, güvenilir bulduğunuz bir site var mı?
Yetkili mi hesabı ile yapılır. 120 TL​

Usta cihaza yetkili hesap lazım ödeme yapmak için özelden görüşebilir miyiz

hard brick olmuş Note 8 Pro için yetkili hesap istiyor yardımcı olur musunuz?

bl açık ise yetkili hesaba gerek yok. Bootloader unlock mu bilginiz varmı?

Sen mi bozdun :D
Sen çok kaşınıyorsun bu sıra bak.

Hocam denedim fakat yetkili hesap istiyor. Cihazım unlock ama neden öyle bir hata alıyorum bilmiyorum.
o cihaz biraz sıkıntılı bir cihaz usta birine vermelisiniz yoksa dönüşü olmayacak şeyler olabilir

selam usta Bootloader unlock nasıl yapacağımı tarif eder misin denedim hata vermeden bekliyor hiç bir işlem yapmıyor

Bu videodaki işlemleri yapın yaptıktan 1 hafta sonra pcden mi unlock programı ile cihazı fastboot modunda bootloader unlock yapın

Geri
Üst Alt