Yardım Xiaomi Redmi Note 8 Pro HardBrick

Telefonum Hardbrick yedi sagdan soldan okudugum makalelere gore teamwiwer üzerinden sp flash tool ve mi yetkili hesabı aracılıgıyla düzeltildigini okudum ve gördüm
bu işler ile bilgili bir insan varsa bana yardımcı olabilir mi ?

Telefonum Hardbrick yedi sagdan soldan okudugum makalelere gore teamwiwer üzerinden sp flash tool ve mi yetkili hesabı aracılıgıyla düzeltildigini okudum ve gördüm
bootloader açıkmı

Mi yetkili hesap türkiyede 3 5 kişide var ama yetkili hesap bootloader kilitli ise lazım bildiğim kadarı ile bootloader açık ise kalanı basit @silivriserdar hocam özel mesaj başlatırsa yardımcı olurum

cihaz fastboot moduna giriyormu
ne yazık ki hayır simsiyah ölü ekran titremiyor ses çıkarmıyor sadece usb takınca şarj alıyor ışığı açık kalıyor... pc ye baglı ilken md5 mi ne ile bağlanıyor diyor onun harici hiçbirşey yok

ne yazık ki hayır simsiyah ölü ekran titremiyor ses çıkarmıyor sadece usb takınca şarj alıyor ışığı açık kalıyor... pc ye baglı ilken md5 mi ne ile bağlanıyor diyor onun harici hiçbirşey yok
Özelden yazıyorum

Sanki birick olmamış gibi dowloand mode almaya çalış şansına belki odine bağlanır. O zaman romu çakarsın hemen. Bikere bana olmuştu 1 denemede olmaz fazlaca dene.

siyah erkranda ise brick olmamıştır
eft varsa bilgisayar bağla program at yenıden
cihazın açılacaktır

Sanki birick olmamış gibi dowloand mode almaya çalış şansına belki odine bağlanır. O zaman romu çakarsın hemen. Bikere bana olmuştu 1 denemede olmaz fazlaca dene.
2 nisandan beri aynı durumda çokça denedim olmuyor adnanmirsad abim aracılığıyla halledeceğiz inşAllah
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

siyah erkranda ise brick olmamıştır
eft varsa bilgisayar bağla program at yenıden
cihazın açılacaktır
Adnan mirsad abim halledecek inşaallah sağolun yorumlarınız için

Aynısı bende de oldu yetkili hesap dışında çözüm yolu yok mu?
Not: Bootloader açık

Arkadaşlar aynı sorun bende de var. beta sürümden downgrade yapmaya çalışırken oldu. şuanda telefon simsiyah ekran sadece şarj olurken led ışığı yanıyor. ne yapmam gerek?

Geri
Üst Alt