Yardım Xiaomi Redmi Note 8 Şebeke Aldığında Aşırı Donma

eesonra

VIP Üye
İyi günler ustalarım. Elimde Redmi Note 8 var bir adet. Cihazın BL açık ve işlem yapılmış. Telefona sim kart takmadığımız sürece inanılmaz akıcı bir şekilde çalışmakta. Ne zaman ki SIM kart takılıp şebeke alıyor inanılmaz kasma ve donma mevcut. QCN değiştirdim, yazılım değiştirdim fark etmedi. Yardımcı olabilecek ustam var mı? Teşekkürler, iyi çalışmalar.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-02-16-13-41-38-057_com.longcheertel.cit.jpg
    Screenshot_2022-02-16-13-41-38-057_com.longcheertel.cit.jpg
    541.9 KB · Görüntüleme: 118
işlem yaparken kendi qcn nizii kullandınız ??
Telefon bana geldiğinde qcn işlem görmüştü o yüzden ilk müdahaleyi yapan arkadaşın orijinal qcn kullanıp kullanmadığını bilmiyorum maalesef. Fakat kendim 4-5 farklı qcn ile de denedim sonuç aynı.

Birebir ayni cihazda birebir ayni board ile birebir ayni sorunu yasiyordum. Aosp rom kurarak bir nebze kurtulmustum ancak farkli farkli sorunlar yasiyordum. Sizin verdiginiz qcn ile repair yapinca sorun duzeldi. Cok tesekkur ediyorum.
Bendeki cihazda donanımsal bir sorun olduğunu anladım ancak bu qcn'nin işinize yaramasına sevindim.

Bendeki cihazda donanımsal bir sorun olduğunu anladım ancak bu qcn'nin işinize yaramasına sevindim.

donanımsal olarak ne sorunu vardı ve sorunu çözdünüz mü? Çözdüyseniz nasıl çözdünüz.
Yaklaşık 2 saat önce qcn ile repair yaptım ve şimdilik sorun yok ancak ilerleyen zamanlarda tekrarlarsa kontrol etme amaçlı öğrenmek istiyorum.

Birebir ayni cihazda birebir ayni board ile birebir ayni sorunu yasiyordum. Aosp rom kurarak bir nebze kurtulmustum ancak farkli farkli sorunlar yasiyordum. Sizin verdiginiz qcn ile repair yapinca sorun duzeldi. Cok tesekkur ediyorum.

linki yenilermisiniz

Geri
Üst Alt