silivriserdar

Genel Moderator
YAPILIŞI HERKESE AÇIK KONU : Çözüldü - Xiaomi Redmi Note 9 Merlin Bootloader Lock & Unlock IMEI Repair HERKESE AÇIK

Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Xiaomi Redmi Note 9 Merlin modeline IMEI Repair işlemi yaptık.

CİHAZ LOCK veya UNLOCK FARK ETMEZ.

LOCK CİHAZ İMEİ REPAİR [İLK BİZDE]

Dosya ve detaylı anlatım VIP bölümünde mevcuttur.

Uzaktan bağlantı ile 5 dk içinde cihazınıza IMEI Repair işlemi yaparız. Uğraşıp cihazları mahv etmeyin.
VIP Üyelerimiz İçin Videolu Anlatım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Uzaktan bağlantı ile yapılabiliyor.

GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle
Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları giderilir.
Whatsapp İrtibat Numaramız:
0552 637 54 78
(Sadece Whatsapp üzerinden mesaj yazınız, lütfen hattı aramayınız!)
Telegram Adresimiz:
https://t.me/gsmturkeynet

kilit açık mı olması gerekiyor,birde fiyat ne olur.box ile mi yapacaksınız?

ustat özelden banada yardımcı olabilecek bir admin varmidir bl açık note 9a nası atariz acaba

Elinizde NCK dongle veya EFT dongle olması gerek. Elinizde tool yoksa, uygulanabilecek tek yöntem var onun için de elinizde yine bir bootloaderi açık Note 8 Pro olması gerek. TWRP üzerinden NVRam yedeği alıp, yine Note 9 da TWRP den yazıyorsunuz.

Elinizde NCK dongle veya EFT dongle olması gerek. Elinizde tool yoksa, uygulanabilecek tek yöntem var onun için de elinizde yine bir bootloaderi açık Note 8 Pro olması gerek. TWRP üzerinden NVRam yedeği alıp, yine Note 9 da TWRP den yazıyorsunuz.

peki note 9da modem nası silcez fastboot erase nvram data yaparakmı yoksa 8proda imei atip twrpden ram yedegini alip direkt note 9da modem silmedenmı yazdırcaz

peki note 9da modem nası silcez fastboot erase nvram data yaparakmı yoksa 8proda imei atip twrpden ram yedegini alip direkt note 9da modem silmedenmı yazdırcaz
Konu açık bir şekilde paylaşılmış.Birebir aynısını yaparsanız oluyor.Onun haricinde aksiyon aramanıza gerek yok.

note 9 emui 12 sürümünde eft sürekli hata veriyor. varmı bu sorunla karşılaşan yada çözümü nedir ?

cihaz a numara işlemi yapıldıkdan sonra güncelleme geldi şimdi *=06= yapınca sadece sn var ımeı bölümü yok nedendir

Port görmeyen sürümler için misal 12.05 bu sürümde meta port yok. Baseband unkown imei null. Güncelleme almış. Çözümü varmıdır ?

Port görmeyen sürümler için misal 12.05 bu sürümde meta port yok. Baseband unkown imei null. Güncelleme almış. Çözümü varmıdır ?

Cihaz locked ise, Hydra ile Auth olmadan downgrade yapabilirsiniz. Veya ufi ile kredili şekilde downgrade edip ardından gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

12.05 surumunde hydra ile downgrade yapilabiliyor mu ?

arkadaşlar elimde note 9 var mi sürümü 12.0.6 bl kapalı imei sıfırlanmış, sadece seri no gözüküyor. cihazı sıfırladım ve yeni güncelleme yaptım ama imei geri gelmedi, bu cihazı nasıl düzeltebiliriz?

arkadaşlar elimde note 9 var mi sürümü 12.0.6 bl kapalı imei sıfırlanmış, sadece seri no gözüküyor. cihazı sıfırladım ve yeni güncelleme yaptım ama imei geri gelmedi, bu cihazı nasıl düzeltebiliriz?
Ufi Dongle veya yetkili mi hesabı ile sürüm düşürmek lazım.

Geri
Üst Alt