Yardım Xiaomi Redmi Note 9 Mi Flash Cihazı Görmüyor

crazyxapox

Üye
redmi note 9 cihazıma mi flash ile eng rom yüklemek istiyorum mi flash cıhazı görmüyor yüklemediğim driver kalmadı qalcomm mtk minimal abd hepsini yükledim mi fash ın her sürümünü denedim ancak mi flash hala cihazı görmüyor sadece android yazıyordu mtk driverlarını yükledim android adb interface olarak görünüyor şuan yardımcı olabilecek bir arkadaş var mıdır acaba?
Ekran Görüntüsü (14).png

redmi note 9 cihazıma mi flash ile eng rom yüklemek istiyorum mi flash cıhazı görmüyor yüklemediğim driver kalmadı qalcomm mtk minimal abd hepsini yükledim mi fash ın her sürümünü denedim ancak mi flash hala cihazı görmüyor sadece android yazıyordu mtk driverlarını yükledim android adb interface olarak görünüyor şuan yardımcı olabilecek bir arkadaş var mıdır acaba?Ekli dosyayı görüntüle 18504
Mi flashın görmesi için cihazı fastboot modda bağlaman gerekiyor. Eğer fastboot modda bağladığında adb olarak görüyorsa aygıt yöneticisinden aygıta sağ tıkla güncelleştir bilgisayarımdan seçmek istiyorum disket var adımlarından Bootloader Interface i seçmen gerek

Mi flashın görmesi için cihazı fastboot modda bağlaman gerekiyor. Eğer fastboot modda bağladığında adb olarak görüyorsa aygıt yöneticisinden aygıta sağ tıkla güncelleştir bilgisayarımdan seçmek istiyorum disket var adımlarından Bootloader Interface i seçmen gerek
Miflash Uygulamasının miui sitesinden en son sürümünü yükleyince sorun çözüldü teşekkür ederim konu kilitlenebilir

Geri
Üst Alt