Yardım Xiaomi Redmi Note 9 Pro ENG Rom

AzureDevil

Üye
Ustalarım Note 10 Lite Ve Note 9 Pro Eng Rom Bulmak Zorundayım Bir Müşterim Daralttı İiyce
Bana Snapdragon Qualcomm 720G Çipli System Atabilicek Varmı ?
Ve Yahutta Farklı Bilgisi Olan Varmı ?
Fikrim Şudur
720G İle Uyumlu İle Bi Eng Rom Dosyası İçin System Oluşturmak Bunun İçinde Önce Bulup Yada Oluşturmak
O Yüzden Note 9 Pro Çözülmesi Gerek
( Note 9 Pro Çözebilen Ustam Varsa Uzaktan Baglanıp Ücret Mutakabilinde Yapabilir Ücret N Olursa Sorun Degil )
Çözülürse Bilgilendirme Yaparım Teşekkürler​

İki Simde Kapalı
Yapmak İstedigim İşlem İmei Repair İşlemi​

Cihazlarin TR de kullanim suresini 2 ay uzatip kilit basvurusu yapip bootloaderleri acabilir ve İmei repair yapabilirsiniz.
En son 100 TL civarina süre uzatilabiliyordu tek imei icin.
Konu hakkinda bilgi isterseniz yonetici arkadaslardan Özel iletisim kurmasini isteyip özel mesaj yolu ile konusabiliriz.

Ustam O Yöntemi Biliyorum Ben Hızlı İşlem Yapmak İçin Çaba SArf Ediyorum Gün İçerisinde Hal Edilicek İşlem Gibi

Ustam O Yöntemi Biliyorum Ben Hızlı İşlem Yapmak İçin Çaba SArf Ediyorum Gün İçerisinde Hal Edilicek İşlem Gibi
eng romları yok hocam baktım az önce. bahsettiğim yöntem dışında şansınız yok gibi duruyor

Emek Sarf Edersek Çözeriz Gibime Geliyor Efs Yedeklerini Alamıyorum Bir Türlü Yüksek İhtimal Umt Dongle 6.3 Güncellemesinde GEtirir Çünkü 720G Çipli Cihazlar Şuan Olmuyor Sıkıntılı b Bir İş

Emek Sarf Edersek Çözeriz Gibime Geliyor Efs Yedeklerini Alamıyorum Bir Türlü Yüksek İhtimal Umt Dongle 6.3 Güncellemesinde GEtirir Çünkü 720G Çipli Cihazlar Şuan Olmuyor Sıkıntılı b Bir İş
Romlar sadece system degil, tum partitionlarin ayarlanmasi ile halledilebilir.
Bunu da Bizim mudahele etme sansimiz yok.
Eng yi sizdirirlarsa yapariz ama sizdirilmazsa kendi yapma sansimiz yok.

şuan eng rom mevcut fakat 300 dolar istiyorlar dosyaya

yetkili hesap olmadan DFT ile yüklenebiliyor mu ?

Geri
Üst Alt