Tavsiye Xiaomi Redmi Note 9 Pro TWRP ile Fotoğraf ve Bilgi Alma

iso47311

Üye
Arkadaşlar hepinize kolay gelsin bir sorum olacaktı elimde note 9 pro var bir arkadaşın babası vefat etmiş ekran şifresini bilmedikleri için içindeki fotoğrafları falan almak istiyorlar bunun için hangi yolu izlemeliyim twrp yükleyip fotoğraf veya diğer bilgileri alabilir miyim teşekkürler bilgi verirseniz çok mutlu olurum.

bazı telefonlarda (casper gibi) ekranda güvenlik olsada pc ye bağla gösterebilir. olmazsa twrp de gözüküyor doğru ama bootloader açık değilse twrp yükletmez benim bildiğim. ve yüklerkende formatlama riskide olabilir . edl modeden işlem yapılmıyor bu cihaza fastboottan yazılım oluyor oda bootloader açıksa .

şimdi aklıma geldi denenmiş bir şey mi bilmem ama en son çare olarak yetkili hesapla twrp yüklenebilir belki. önce bir sor istersen. bu modelde twrp de içindeki fotoğraf ve videoları gösteriyormu deneyen varmı onuda sormak lazım.

Twrp kurulsada genelinde dizin şifreli formatlamadan dizin okuyamıyor twrp.

Bu cihaza en iyi yöntem Profesyonel Bilişim programları ile işlem yapmak.Oxygen Forensic vb.

banada çok geliyor öyle içindekiler çok önemli silmeden şifre açabilirmiyiz diyolar çok nadir cihazlarda o işlem oluyor , ama kesin çözüm benim bildiğim emmc yi söküp boxa bağlayıp bilgileri almak ama bu işlemi yapan insanlar az ve pahalı işlem.

banada çok geliyor öyle içindekiler çok önemli silmeden şifre açabilirmiyiz diyolar çok nadir cihazlarda o işlem oluyor , ama kesin çözüm benim bildiğim emmc yi söküp boxa bağlayıp bilgileri almak ama bu işlemi yapan insanlar az ve pahalı işlem.
bu işlemleri ben yapıyorum ama android 7 üzerindeki cihazlardan emmc' yi söksen bile alamazsın şifreli olur. Ancak bahsettiğim adli bilişim yazılımı olan ufed benzeri yazılımlar ile kurtarma yapabilirsin.

Arkadaşlar hepinize kolay gelsin bir sorum olacaktı elimde note 9 pro var bir arkadaşın babası vefat etmiş ekran şifresini bilmedikleri için içindeki fotoğrafları falan almak istiyorlar bunun için hangi yolu izlemeliyim twrp yükleyip fotoğraf veya diğer bilgileri alabilir miyim teşekkürler bilgi verirseniz çok mutlu olurum.
Alamazsın şifreli hepsi izin verilmiyor. Firmalar zaten güncelleme verirken her zaman kullanıcının bilgilerini önemseyerek güncelleme veriyor. Android 7 ve 8 den sonra o işler bitti.​

Geri
Üst Alt