werwe312

Üye
Kendi kullandığım Redmi note 9s işlemliydi . BL açık twrp yüklüydü . Sabah kalktığımda twrp açılmıştı reboot > system dedim ve cihaz sustu . Fasboot ve recoverye girmiyor ancak pc qdloader9008 portu olarak görüyor . 12.0.6global fastboot romunu indirdim flash all bat açtığımd missmatch image and device diyor . Mi flash da try to reset status , error hatası veriyor . Mi flash pro ile kilidini açtığım mi hesabına giriş yapıp romu flashlamaya çalıştım başladı 1 dakika sonra elektrikler gitti . Şuan tekrar yüklemeye çalışıyorum aynı şekilde hata veriyor . Yardımlarınızı bekliyorum .

Cihazınızın 9S Curtana olduğundan emin olun.
İndirdiğiniz yazılımın da Curtana olması gerekli.
Recovery veya fastboot giremiyorsan, tek yapabileceğin EDL moddan yazılım yüklemesi yapmak.
9 Pro ve 9S modelleri maalesef diğer toollar ile flashlanamıyor. (Ufi vs.)
Mi Flasher ile flashlama yapamıyorsan yetkili hesap ile yazılım yüklemesi yapılması gerekli.
Bunun için Cihazımı Bul açık ise, Mi nin kendi sitesinden cihazımı bul kapatmalısınız.
Tek kullanımlık yetkili hesap kiralayabilirsiniz, forumumuz destek hattından yazarsanız ustalarımız yardımcı olur.
Geçmiş olsun.

• GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları ücretli olarak giderilir.
    Whatsapp İrtibat Numaramız:
    552 812 07 24
    (Sadece Whatsapp üzerinden mesaj yazınız, lütfen hattı aramayınız!)
    Telegram Adresimiz:
    https://t.me/Gsm_Turkey

Cihaz note 9s curtana kendim repair işlemini yaptım cihaz brick olduğunda içinde mi hesabı yoktu . Benim anlayamadığım bir basıyorsun yüklüyor 5 hata veriyor bunda şans faktörü denen bir şey mi var ?

Cihaz note 9s curtana kendim repair işlemini yaptım cihaz brick olduğunda içinde mi hesabı yoktu . Benim anlayamadığım bir basıyorsun yüklüyor 5 hata veriyor bunda şans faktörü denen bir şey mi var ?
Yükleme yapmaya başlayıp çince mi account girişine yönlendirdi sanırım yetkili mi hesabı istiyor . Whatsapp üzerinden konuşmuştum bugün siteyle konu kilitlenebilir . Sorunu yaşayan arkadaşlar çözüm yetkili mi hesabıyla rom flashlanması . İyi forumlar .

atacağınız rom içinde missmatch image and device yazılı satırı silin mi hesabına gerek kalmaz hayırlı günler dilerim

Cihazınızın 9S Curtana olduğundan emin olun.
İndirdiğiniz yazılımın da Curtana olması gerekli.
Recovery veya fastboot giremiyorsan, tek yapabileceğin EDL moddan yazılım yüklemesi yapmak.
9 Pro ve 9S modelleri maalesef diğer toollar ile flashlanamıyor. (Ufi vs.)
Mi Flasher ile flashlama yapamıyorsan yetkili hesap ile yazılım yüklemesi yapılması gerekli.
Bunun için Cihazımı Bul açık ise, Mi nin kendi sitesinden cihazımı bul kapatmalısınız.
Tek kullanımlık yetkili hesap kiralayabilirsiniz, forumumuz destek hattından yazarsanız ustalarımız yardımcı olur.
Geçmiş olsun.

• GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları ücretli olarak giderilir.
    Whatsapp İrtibat Numaramız:
    552 812 07 24
    (Sadece Whatsapp üzerinden mesaj yazınız, lütfen hattı aramayınız!)
    Telegram Adresimiz:
    https://t.me/Gsm_Turkey
Forumun destek hattı baya iyiymiş . Dün yetkili hesapla unbricke 75 tl deyip bugün yanlış anlamışız imei repair 75 unbrick 250 tl diyor . Nasıl bir yanlış anlamaysa :D Hayır yanlış anlaşılacak işlem var , işlem var . Cihaz tepki vermiyoru nasıl repair anlamış olabilirler anlamadım . Zaten piyasada ki en yüksek fiyatı veriyor bide . Yazık günah .

Forumun destek hattı baya iyiymiş . Dün yetkili hesapla unbricke 75 tl deyip bugün yanlış anlamışız imei repair 75 unbrick 250 tl diyor . Nasıl bir yanlış anlamaysa :D Hayır yanlış anlaşılacak işlem var , işlem var . Cihaz tepki vermiyoru nasıl repair anlamış olabilirler anlamadım . Zaten piyasada ki en yüksek fiyatı veriyor bide . Yazık günah .
Merhabalar, üzerime vazife değil ama ortada gün yüzü gibi açık olan bir gerçeği de söylemez isem olmaz. Hepimizin bildiği üzere mübarek ramazan ayındayız ve bir çoğumuz bazı konuları yanlış anlayabiliyor veya yanlış cevaplar verebiliyoruz malum oruçlu iken hepimizin başına gelebilir. Burada önemli olan yanlış anlaşılma oldu ise doğrusu ile düzeltmektir, zaten forumumuzu diğerlerinden ayıran en önemli özellik de bu olsa gerek erdem niteliği taşıması. Verilen fiyatlar destek hattı tarafından özel olarak paylaşılıyor ve kullanıcı bilgilendiriliyor bence bu diyalog özele girer ve görüşme içeriği ilgili veya farklı bir konuda paylaşılması çok da etnik bir davranış olmamalı. Fiyat olarak piyasa bazında bir araştırma yapmadığım için yorum yapamam ancak diğer yerlere göre yüksek ise de burada formumuzun kalite, dürüstlük ve yapılan işin ardında olmalarından kaynaklıdır. Lütfen beni yanlış anlamayın bu söylediklerim benim kendi şahsi düşüncelerim olmak ile beraber gerçeği ön plana çıkarabilmek içindir.

Merhabalar, üzerime vazife değil ama ortada gün yüzü gibi açık olan bir gerçeği de söylemez isem olmaz. Hepimizin bildiği üzere mübarek ramazan ayındayız ve bir çoğumuz bazı konuları yanlış anlayabiliyor veya yanlış cevaplar verebiliyoruz malum oruçlu iken hepimizin başına gelebilir. Burada önemli olan yanlış anlaşılma oldu ise doğrusu ile düzeltmektir, zaten forumumuzu diğerlerinden ayıran en önemli özellik de bu olsa gerek erdem niteliği taşıması. Verilen fiyatlar destek hattı tarafından özel olarak paylaşılıyor ve kullanıcı bilgilendiriliyor bence bu diyalog özele girer ve görüşme içeriği ilgili veya farklı bir konuda paylaşılması çok da etnik bir davranış olmamalı. Fiyat olarak piyasa bazında bir araştırma yapmadığım için yorum yapamam ancak diğer yerlere göre yüksek ise de burada formumuzun kalite, dürüstlük ve yapılan işin ardında olmalarından kaynaklıdır. Lütfen beni yanlış anlamayın bu söylediklerim benim kendi şahsi düşüncelerim olmak ile beraber gerçeği ön plana çıkarabilmek içindir.
Oruç konusunda katılmasam da fiyatın özel paylaşılması konusunda söyledikleriniz benim düşünemediğim şeydir . Haklısınız mesajımı editlemeyi göremiyorum yoksa silerdim . Lakin yine de paylaşılan fiyatları gördüğünde insanların düşüneceği şey kalite , dürüstlük değil . Bu da benim şahsi fikrim .

Geri
Üst Alt