İstek Xiaomi Redmi Note 9S Curtana Mi Account Locked

H

haser34

Cihazım redmi note 9s (yurt dısı)
Cihaza gelen güncelleme sonrası telefon acıldıktan sonra kilit ekranına gectı
İlk sahibi şifreyi bilmiyor telefoncudan kayıtlı almıs telefoncuyada malum yasaklardan dolayı ulasamıyorum
Durum itibariyle cihazda daha önce acilan mi hesabını ve şifresini bilmiyorum
Nasıl çözülür bu problem bilen arkadaslar yardımcı olursa sevinirim

Mi hesabı şahsa ait bir hesaptır. Kilit ekranında, cihazın kilitli olduğu telefon numarasının son haneleri gözükür. O telefon numarası kiminse, o numaraya bir şifre sıfırlama linki gönderilip şifre sıfırlanabilir. Oradaki numara bilinmiyor ise yapılacak tek şey Custom rom kurmak. Repair işlemi yapıldığına göre, unlock dur cihazın. Custom Rom da kurulabilir haliyle. MIUI arayüzünü kullanamazsın ancak telefon Stock Android halde kullanılır hale gelir. Uzaktan bağlantı ile yapılabilir.

Hocam ben bu şekilde cihaz özel dosya ile repair ettim . Hesabı bypass edebiliriz ancak cihaz güncelleme almaz . Yöneticiler izin verirse yardımcı olabilirim . Diğer türlü yukarıda yazan yöntem ile custom rom ile cihaz kullanılabilir olur . F2 pro için benzer durumu çözdük ancak dediğim gibi güncelleme alamazsınız .

Hocam ben bu şekilde cihaz özel dosya ile repair ettim . Hesabı bypass edebiliriz ancak cihaz güncelleme almaz . Yöneticiler izin verirse yardımcı olabilirim . Diğer türlü yukarıda yazan yöntem ile custom rom ile cihaz kullanılabilir olur . F2 pro için benzer durumu çözdük ancak dediğim gibi güncelleme alamazsınız .
Nasıl olacak usta o hesabı bypass dediğin pek anlamıyorum bu işleri

Hocam mı account bypass edilmiş özel rom dosyası ile yapılıyor. Dediğim gibi iletişim bilgisi izni yok forumda yöneticiler izin verirse olur .

Geri
Üst Alt